Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugrott már fel a macskátok a...

Ugrott már fel a macskátok a babakocsira míg aludt a gyerek?

Figyelt kérdés
Most h kinéztem a picurra,látom h a macska nagyban potyázik a gyereken.Még jó h nem a fejére ült!!!Jártatok már így?Hogy veszitek elejét ennek?Mondjuk most az ablak alá húztam a kocsival,talán ezért is ugrott bele,mert ilyet még nem csinált.De lehet h erre most rájött,máskor is belemerészkedik.Persze elzavartam a macskát!!!!
2012. jan. 24. 15:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Felénk nem lehet sétálni,ilyenkor sártenger van mindenhol,nincs járda 6 km-re.Amúgy nagyon rossz alvó,örülök ha nyugodtan meg tudok főzni,kiporszívózni,nem ordít míg a házimunkát végzem.Ettől független a gyerek az első,nézem 3 percenként,mint a hülye,de 2 gyerek van,nem tudok mellette ülni,és kivárni míg felkel.Ezt csak az tudja akinek nem egy gyereke van,és ha csak egy is van,az rossz alvó.Na mindegy,tippeket vártam macskatávoltartásra:D.De a mentolos illat szuper ötlet,ilyet és hasonlókat vártam.A kioktatást el sem olvasom,nem hat meg.És igen,a macska nem Einsteinnem tudja mit szabad,mit nem,majd megoldom,de nem a macskán "verem le".Ő egy állat.Köszi az intelligens válaszokat!
2012. jan. 24. 18:04
 22/25 anonim ***** válasza:
Ja értem, így eléggé más a helyzet. Szeptembertől nálunk is két gyerek lesz ha minden jól megy. Macska-, kutyaűző spray-t több helyen is lehet kapni, ami nem káros nekik, de nem szeretik a szagát, így távol lehet őket tartani olyan helyektől, ahova nem akarod, hogy menjenek.
2012. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy olyan történetet, mikor a macska ráfeküdt a gyerek mellkasára (nem a fejére!), és a baba megfulladt!!! Gondoljatok bele, ha a 6-7 kilós állat ráfekszik egy 4-5 kilós babára....


Szerintem ez nem jópofa!!

A macska kíváncsi, önző és féltékeny lény.


Kedves kérdező! Minden babának hasi légzése van - örülj, hogy nem történt nagyobb baj!!

2012. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Örülök.Nem órákig ücsörgött rajta,max 2 percig.És a gyerek 9 kiló,a macska 2!


Köszi a válaszokat.

2012. jan. 24. 21:02
 25/25 anonim ***** válasza:
Azért nem gyakoriak a 7-8 kilós macskák...
2012. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!