Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugrott már fel a macskátok a...

Ugrott már fel a macskátok a babakocsira míg aludt a gyerek?

Figyelt kérdés
Most h kinéztem a picurra,látom h a macska nagyban potyázik a gyereken.Még jó h nem a fejére ült!!!Jártatok már így?Hogy veszitek elejét ennek?Mondjuk most az ablak alá húztam a kocsival,talán ezért is ugrott bele,mert ilyet még nem csinált.De lehet h erre most rájött,máskor is belemerészkedik.Persze elzavartam a macskát!!!!
2012. jan. 24. 15:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Röpitettem volna egész a szomszédig egy életre megtanulja. Még a kutya is zárva van mikor a kicsim kint alszik, pedig Magyar Vizsla
2012. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Nem a mienk a szomszédé előszeretettel mászik rá BÁRMILYEN gyerekre..persze a tulaj szerint ez baromság a macska NEM ALSZIK a gyereken....Egyszer lefotózom és az orra alá dugom a képet.
2012. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Mi macskánk nem a babakocsiba mászott bele, hanem a kiságyba,mellé feküdt, fejét meg a lábára tette, és így aludtak max 5percet :D. Majdnem 5hónapos volt mikor ez történt. Mikor a baba még nem volt meg, akkor is bemászott a macska a kiságyba, a végébe, aztán zavartam, de most megint betalált :)
2012. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Állati vicces látvány volt,ennek ellenére az állatnak nincs helye a gyerek mellett.
2012. jan. 24. 15:17
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Én nem sűrűn hagytam a fiamat babakocsiban aludni, de volt hogy szemerkélt az eső, a gyerek elaludt, gondoltam gyors odadobom a kaját. Mire kiértem, a macska bemászott az esővédő ALÁ, a kis lukon keresztül.

Annyira kellett röhögnöm...egyébként nem reptettem a macskát, most a fiatalember 20 hónapos, és legjobb cimborák.

2012. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Jézus megint jól le lettünk pontozva azért mert az állat nem való a csecsemő FEJÉRE?? hÁTHA megfullad??? gratulálok kedves pontozó....
2012. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem a fején ült hanem a hasán a pléden-ami megy is mosásba persze.Egyébként meg,én ránézek 3-4 percenként,az ablak nyitva,hallok mindent.Gyanús volt a macska amúgy,mert előtte felugrott az ablakba,sejtettem h kipróbálja a kocsit is:DÉn sem repítem,én is macskák közt nőttem fel,még élek.
2012. jan. 24. 15:32
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
hát én nem pontoztam le az biztos én voltam az aki röptette a cicát
2012. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A macskak nagyon voznozdnak a babakhoz foleg amig picik es alusznak. A jo meleg babakocsi vagy mozes, kisagy stb. a baba tej illata, szuszogasa... Nagyon szeretnek odabujni. De tenleg kell vigyazni mert megesik, hogy rossz helyre fekszenek es pont a picibaba fejere. Szerintem tuti, hogy oda fog meg mereszkedni, ugyhogy legyetek resen.
2012. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mászott rá a gyerekre a babakocsiban,a lábára ült, jó párszor el kellett zavarni, mire megunta és nem ült oda többet.Érzi,hogy ott melegebb van azért ül oda.De azért tényleg vigyázni kell nehogy véletlen a fejére csücsüljön.Egyébként miután már nem ült a gyerekre, arra szokott rá,hogy folyton bemászott a babakocsi kosarába.
2012. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!