Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A mostani nagyon...

Anyukák! A mostani nagyon hidegben a babátok nehogy fázzon, mit adtok rá éjszaka és mivel van letakarva a kiságya, hogy jó meleg legyen?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 08:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi plusz dolgot nem tettem, hiszen -mint előttem is írták- bent ettől még nem lett hidegebb, viszont 2szer gyakrabban kapcsol be a cirkó. A matracára sem terítek semmit, csak lepedőt és ugyanúgy pizsi+hálózsák+pléd-ben altatom mint eddig.
2012. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyan azt adom rá mint eddig. Nálunk 23 fok körül van, a kicsin body+rugdalózó, pléddel betakarva. Nem szeret melegben aludni.
2012. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mi is kályhával fűtünk, éjjel nagyon hideg volt, kihűlt a lakás, reggel 16 :( fok volt. A 2 évesem body+pizsi+hálózsák+paplan, a 7 hetesem body+rugi+vékony pléd+vastag pléd. Éjjel 2X kelek a kislányomhoz, akkor még utótakargatom őket, ha kell. Az a baj, hogy estére elég meleg lesz, ha éjjel is fűtök, megsülünk. A fiamra még szoktam teríteni egy vastag plédet, a kislányomat pedig úgy teszem le (ő a pici), hogy a vastag plédjével teljesen bebugyolálom, mint egy pólzában. Így viszont elég hideg van reggelre. Még most is csak 18 fokig ment fel a hőmérő higanyszála, pedig 8 óra óta fűtök. Nem tudom, milyen hideg lehet kint...
2012. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!