Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen barátnőről?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmnek van egy 6 éves kisfia és egy 2 éves kislánya. Mindkét baba amikor megszületett akkor tízezer forint értékben kaptak ajándékot tőlem, olyan dolgokat amikre szükségük volt (amit az anyukájuk kért). Most nekem 3 hónapos a kislányom, de még egy törlőkendőt se kapott tőlük. Nem az ajándék értékéről van szó amit kaptak tőlem, de tényleg még egy előkét se kapott az én kislányom. Persze azzal szeret kérkedni, hogy nekik milyen jól megy (igaz kezdek rájönni, hogy a fele se igaz). Véleményeket kérnék! És azt, hogy nektek az én helyemben ez hogyan esne? Mégegyszer leírom, nem több ezer forintos ajándékokat várnék!
2012. febr. 4. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megemlíteném hogy képzeld milyen jól esett hogy látogatóban voltak xy-nék és hoztak meglepit ,ahogy anno mi is nekik,és már csak a gesztus is milyen szép tőlük.Ennyit nem többet . És tényleg csak az elvek miatt.
2012. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Golan Trevize ***** válasza:
49%

Az ilyen nem "barátnő", hanem egy élősködő pióca.

És nem elsősorban anyagi értelemben.

Én többet nem keresném, az biztos.

2012. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Változott a helyzet február óta, hogy kiemelted a kérdést, vagy mizu azóta?

(Én nekem is rossz lenne a szájam íze amúgy, de te tudod, hogy milyen erős a barátságotok, vagy ismeretségetek.

Néha szelektálni kell.

2012. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg ennyire anyagias a világ??? Örülj, hogy látogat, hogy gondol rád. Nekem el koptak a barátaim, miután megszültem.
2012. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a 8. válaszoló vagyok.

Nem tudom, kérdező nálad van-e valami fejlemény de nálam igen, ezért írok.

Na szóval azóta ennek az említett barátnőmnek megszületett a kisfia. Amikor a kérdésre válaszoltam, már terhes volt, csak még nem tudtam róla. Nagyon furán viselkedett végig a terhesség alatt is, és egyszer majdnem végleg összevesztünk, de aztán nagyjából megbeszéltük a dolgokat. Igaz, azt írtam februárban hogy nem fogok vele szóbaállni ha majd ő lesz terhes, de nem így történt. Meglátogattam a kórházban, vittem új kis ruhát a babájának és neki kekszet. Aztán otthon is meglátogattuk őket, oda is vittünk ajándékot. Azóta egyszer kapott egy ajándékot tőle a kislányom. Most már úgy érzem, hogy kicsit jobb a viszonyunk, de szerintem már sosem lesz a régi. Nagyon fura, hogy így megváltoztat embereket az irigység!

2012. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!