Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hos kisfiamon azt vettem...

9 hos kisfiamon azt vettem eszre mostanaban, h az apukajahoz jobban ragaszkodik mint hozzam?

Figyelt kérdés

Mostanaban h az apjat meglatja akkor En nem is letezem neki,csak hozza akar menni,az O nyakaban log stb.

Nem vagyok feltekeny a paromra,csak szeretnem tudni mas is tapasztalt ilyet?

Kicsit magam alatt vagyok,mert ugy erzem nem vagyok eleg jo anya neki es ezert inkabb mashoz megy,termeszetesen annak orulok,h a parom es a kicsi imadjak egymast.


2009. jún. 1. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem azt jelenti, hogy rossz anya vagy, hanem, hogy a párod jó apa. Így gondolj erre. Azért van így szerintem, mert egész nap veled van otthon és mikor apa megjön, akkor ő a szenzáció. :-)
2009. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nemigaz,hogy te nem vagy jó neki!!Igenis te vagy a legfontosabb számára,az,hogy az apukájához megy biztos azért van mert kevesebbet találkozik vele.Az én kisfiam is 13hónapos fogja a telefont és mondja :apa gyere.Hiányzik nekik az apukája,ha párom később ér haza munkából már teljesen rosszul van.Most kicsit náthás és igy csak rám van szüksége senki másra.
2009. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nalunk kislany 9 honapos, es szoszerint szerelmes az apukajaba, ha hazaer, mindig odakuszik hozza, es csak nezi-nezi es vigyorog ra... imaodm, hogy ilyen... ennek amugy csak örülj, sokkal jobb, mint amikor a gyerek nem tud mit kezdeni a sajat apukajaval, az szörnyü....
2009. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kislány van,11 hónapos lassan,és imádja az apját,kb. 2 hónapja kezdte el,apa örömére,azóta nagyon apás,ha nincs itthon is folyton keresi.Ne szomorkodj,ez nem jelenti,hogy rossz anyukák vagyunk,valóban velünk vannak egész nap,persze hogy jó apát is lebírkozni stb.
2009. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenki valaszat,tenyleg jol esik egy par kedves biztato sor.
2009. jún. 1. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a helyzet. Apa megjön és onnantól addig megy a hiszti, míg nem játszik vele,mintha én ott sem lennék. Jó ez így. Tényleg velünk vannak egész nap, ezért jó nekik is a változatosság. De majd figyeld meg, hogy ha valami baja van, Te tudod a leghamarabb megvigasztalni, hozzád bújik és az ételt is tőled fogadja el leginkább! Legalábbis nálunk így van. Egész más kapcsolat fűzi hozzád, mint az apukájához. És nem hinném hogy rossz anya vagy. Ha az lennél, az ilyen dolgok fel sem tűnnének :)
2009. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak, plusz szerintem használd ki azt a kis időt amíg Ő apázik. Foglalkozz kicsit magaddal, a hobbiddal, házimunkával, vagy csak lazíts. Én is imádom a kisfiamat, de bevallom várom, amikor egy picit az apjával is ellesz majd. Egyelőre nagyon anyás, szeparációs szorongás ezerrel, a háztartás úszik, rólam nem is beszélve... 7 és fél hós manó anyukája
2009. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!