Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az együtt...

Mi a véleményetek az együtt alvásról? Aludtok (aludtatok) -e együtt pici babátokkal? Ha igen, akkor hány éves koráig?

Figyelt kérdés
Pl. az én kisfiam 8 hetes és én imádok Vele aludni :-) de csak ritkán szoktam magam mellé venni, egyébként a kiságya közvetlenül az ágyam mellé van húzva.
2012. febr. 7. 13:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves 5-ös és 6-ös, nagyon aranyos a történetetek :-) A féltékeny apuci nagyon mókás teremtmény :-)))

Kedves első válaszoló. Elfelejtettem megírni, hogy nekünk nincs apuka, mert sajnos nem vállalt bennünket. Lehet, hogy ezért is imádok a babámmal aludni, mert nekem Ő a mindenkém. Egyébként úgy alakult ki ez az együtt alvás, hogy este a saját kiságyában alszik el (azaz evés után rögtön az ölemben, visszateszem a kiságyba) de éjjelente nagyon sokat mocorog, tele a kispocak stb. és hajnal táján magam mellé veszem,simogatom a pocakot, meg az arcocskáját, nyugtatgatom...

Sajnos dolgoznom kell heti 3 napon vagyok Tőle távol és azt gondolom (bár lehet rosszul)hogy így pótolom a napközbeni távollétem.

2012. febr. 7. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Pici kora óta utálta a kiságyat, így mivel apa általában éjel dolgozik mellettem aludt. Viszont ahogy nőtt egyre többet forgolódott, így 1 évesen kapott egy külön ágyat. Azóta abban alszik, néha jön csak át hozzán hajnalban. Kb 3 nap alatt átszokott a saját ágyába. A kiságyba 10 percenként kelt mióta hazahoztuk a kórházból.
2012. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 9 hónapos 2 éjszakát a kórházban ahol nagyon hideg volt,és a kevés tej miatt éhes volt és nehezen aludt,sosem aludtunk egy ágyban,és ezt a két éjszakát is végig virrasztottam úgy aggódtam,nehogy leessen ráfeküdjek stb. Az első 3 hónaban egy szobában,de külön ágyban aludtunk,azért is mert szoptattam és így könnyebb volt a felkelés,bár 8 hetes korától,csak 1szer kelt éjjel enni,miután át kellett térni a tápszerre 3 hónapos korában már egyszer sem,így akkor került a saját szobájába,így a kényelmes,nagyon jókat alszunk mindhárman.
2012. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló szitu, apu nélkül (mondjuk ő látogat, meg napi szinten beszélünk vele).

18 hónapos és a mai napig együtt alszunk, ez nálunk alapból így indult, soha nem volt másképpen.

Néha kicsit igényelnék magányt, de akkor ránézek ahogy szuszog mellettem és egyből megváltozik a véleményem :)

Most is itt alszik...

2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!