Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok 3hónapos babócának...

Adnátok 3hónapos babócának vegetás vizben főtt répát cumisüvegből? Összeturmixolva folyadék szintre.

Figyelt kérdés
Ma megkaptam egy fiú ismerőstől,kiváncsi vagyok ti hogy vélekedtek.
2012. febr. 8. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Három hónapos babának még az anyatej vagy a tápszer a való, max. gyógytea igény esetén.

2. A répa önmagában is elég édes, felesleges bármivel is elrontani az ízét. Ha már bevezethető, elég sima vízben megfőzni, még só sem kell, nem hogy vegeta.

3. Ha már hozzátáplált a baba, nem véletlenül kell kanállal adni a dolgokat. Ha már iható szintre van sűrítve, az nem répapüré, hanem répalé.


Úgyhogy lényegében a válaszom: nem, nem adnék.

2012. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom.A srácnak elküldtem pár (általam hasznosnak vélt,tudott) linket pl lll.hu meg hozzátáplálási javaslatokat. A sogornője kérdezte tőle. Én is imádom a répát,de el nem rontanám vegetával..
2012. febr. 8. 17:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Vegetát még magamnak sem adok! Tele van ízfokozókkal! Amúgy a répa édes magában, majd ha ehet ilyet később, akkor nem kell neki fűszer, de várd meg a minimum 4 hónapot, ha tápszeres.
2012. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!