Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most csináltam először tápot...

Most csináltam először tápot a babámnak, de nem tudom hogy jó volt e? Nem volt még eléggé elkeverve? Vagy ilyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
miután elkevertem ilyen pici daraszerű szemcsék voltak benne ahogy ráztam az üveget látni lehetett a szélén.
2009. jún. 2. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem állat ő, hogy tápot adj neki. Jó hogy nem már takarmány. Nem tápszerre gondoltál véletlenül?
2009. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor nem kevert el jól és csomós maradt.

Próbáld hogy először a felmelegitett vizbe rakod a tápszert és nem hidegbe.Úgy könnyebben feloldódik, én legalábbis igy csinálom.

2009. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kérdés lényege nem ez...
2009. jún. 2. 13:10
 4/8 A kérdező kommentje:
másodiknak köszi a választ, úgy csináltam hogy felforraltam azt öntöttem a tápra de csak miután már lehűlt megfelelő állagúra
2009. jún. 2. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A beba nekem is olyan grízes-szemcsés marad.A többi, amit próbáltam másképp oldódik fel.
2009. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Az elsőnek:te minek válaszolsz egyáltalán???Te is tudod hogy a tápszerre gondolt.Kérdezőnek:melyik tápszert használod?Mert van amelyik sűrűbb,azon én is láttam a daraszemeket.Ha nem csomós,akkor jó.Persze jó alaposan rázd össze:-)
2009. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2-es beba tapszer ilyen szemcses.Kicsit melegits rajta,es utana ujra razd ossze.
2009. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
milupa ha milumil -t írt a doki azt próbáltam, nem volt csomós, szóval eloldódott a táp, de mégis kicsit szemcsés
2009. jún. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!