Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tíz hónapos babának egy-egy...

Tíz hónapos babának egy-egy falat tejbegrízt adni - felelőtlenség vagy "belefér"?

Figyelt kérdés
1-2 évvel ezelőtt fel sem merült volna bennem ez a kérdés, egyértelműen tiltakoztam volna. De most a Kicsi Fiam néha kinézi a számból ... És annyi egymásnak ellentmondó véleményt hallok, hogy fogalmam sincs, mivel teszek jót. Bevallom, adtam neki, nem sokat, csak pár falatot, de azóta is ezen rágódom, hogy a tej, meg a cukor, meg a glutén ...

2012. febr. 10. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az enyém is 10 hónapos és sokszor szoktam neki főzni "tejbegrízt" tápszerrel. így cukor sem kell bele. szereti nagyon a babám. szoktam bele néha gyümölcsöt turmixolni.

miért nem csinálod Te is így? :)

2012. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is erre a tápszeres megoldásra, csak nálunk nincs itthon tápszer, mert nagy ciciimádó a Fiam, a tejbegrízt meg magamnak főztem, és "váratlanul" ért, hogy Ő is kért belőle. Nem tudom, hogy az anyatejből lehet-e főzni? De szerintem fogok venni valami tápszert, hogy ilyen esetekre tudjak mihez nyúlni.

Köszi mindenesetre!

2012. febr. 10. 16:47
 13/13 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Számomra sokkal megnyugtatóbb más Anyukák tapasztalatait "meghallgatni", mint a szakirodalmat tanulmányozni,"


Szakirodalom helyett inkább kérdezd meg anyukádat-nagymamádat. Felnőttünk mi is mindenféle modernkori tiltások nélkül.

2012. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!