Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes korban vitted a...

Hány hetes korban vitted a kisbabád első csípőszűrésre az ortopédiára? Meddig nem késő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 16:11
1 2
 1/15 Kerria ***** válasza:

5 hetesen voltunk csípő, koponya, és hasi ultrahangon.

Ortopédiára pedig 13 hetes korában megyünk majd!

2012. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kerria ***** válasza:
100%
Meddig nem késő? - nem értem a kérdésed eme részét. Nálunk mindegyikre a körzeti küldött. Nálad nem?
2012. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6 hetesen és 4 hónaposan voltunk ortopédián és legközelebb akkor kell menni ha már stabilan megy a pici.
2012. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi csípő uh-n 6 hónaposan voltunk mert addig senki sem szólt hogy menni kell oda is. Elég hülyén néztek ránk meg meg is szóltak, hogy miért csak most megyünk. Kézi vizsgálat volt többször is először az újszülött osztályon. Most 3 hetes a babám, kézi már volt egyszer, uh-ra meg márc.19.re kaptunk időpontot.
2012. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja és én olyan rendetlen vagyok, hogy amikor már járt a kicsi akkor nem vittem vissza.

Már 3 éves de nincs vele semmi gond.

2012. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Harangozó Sára ***** válasza:

3 hónapos korban,nekünk a gyerekorvosunk küldött ekkor. Kontrollra majd akkor kell mennünk, ha önállóan el kezd járni.

3 gyerekes anya

2012. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3 hetes volt a babám, a doki csodálkozott i rajta miért küldték ilyen korán. Ezután 1,5 hónap múlva kaptunk időpontot.
2012. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk elfelejtett először beutalót adni a gyerekorvos, így 3 hónapos volt a fiam, amikor az újszülött szűrésre mentünk.

Mondta is a doki, hogy itt ez az öreg óriásbébi :))))

2012. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6, 12, 16 hetesen kellett mennünk csípőszűrésre, de csípőUH-on nem voltunk, mert minden rendben volt. Önálló járáskor kell mennünk legközelebb.
2012. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valaki irja, nem erti a kerdest. Pedig valoban van olyan kor amikor mar keso, foleg ha nagy baj van a csipovel. Ismerosom kislanyat eppen a heten mutik sulyos csipoficam miatt. Neki 4 honaposan vettek eszre, es bizony keso volt.
2012. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!