Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is kiabál, amikor...

Más babája is kiabál, amikor várnia kell egy kicsit a kajájára?

Figyelt kérdés
Lányom türelmetlenül kiabál amíg el nem készítem neki. Mondom hogy nem kell kiabálni, szépen kérje :) Nem tudom hogy ez mennyire normális? :) Lassan 11 hónapos
2012. febr. 14. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
kisfiam valamikor nem csak kiabál,hanem hisztizik is 9,5 hónapos pedig max 2-3percet kell várnia
2012. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is lassan 11 hónapos, és ha bekerül a székébe, és nincs ott azonnal a kaja, olyan ordenáré sikítást rendez le, hogy belesüketülök. :)

Komolyan, nálunk sem kell 1-2 percnél tovább várnia, de ha kajaidő van, akkor elfogy az a kevés türelem is. :)

2012. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én bevezettem nála, h beültetem az etetőszékbe és elé teszek játékokat vagy kölesgolyót, azon nyammog, megszokta. Kb 2hete nem eszi a kölesgolyót hanem ledobálja, most almaszeletkékkel van el, amíg nem tálalok. Nem bírom, ha kiabál:-)

Egyébként kérdésedre a válasz, teljesen normális:-)

2012. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos kisfiam is türelmetlen: el kezd nyafogni hisztizni és közben tépi a nacimat miközben én próbálom elkészíteni a hamiját ja és kB 2 perc alatt meg van de ő nem bír várni.
2012. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyanez,mint az utolsó válaszoló

kisfiam 1 éves.....tépi a nadrágom,ha az etetőszékben van,onnan kiabál,meg csapkod,amíg nem kapja a kaját.

Gondolom majd erről is leszoknak egyszer.

2012. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lányom is türelmetlen. Mondjuk én nem mindig teszem bele az etetőszékbe. De akkor meg a szék lábát rángatja. :)

Most pár napja csinálom azt, hogy amíg melegszik a kaja (előre bekészítem a mikróba), addig felültetem a konyhapultra, és nézzük. Ő meg mutogat rá. Persze néha ilyenkor is van olyan, főleg az esti "tejnél", hogy kiveszem, de még kell melegíteni, és akkor kiakad rögtön. :)

Szintén 11 hónapos.

2012. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém is, 10 hós kislány és éktelen hisztibe kezd , ha késik a kaja!
2012. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűha nagyon köszönöm a sok választ! :) Azt hittem egyedül vagyok ezzel a dologgal de úgy látszik más baba is türelmetlen ha a pocakról van szó :)) Jó egészséget kívánok mindenkinek!!
2012. febr. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!