Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusban fog születni a...

Júliusban fog születni a babám, olyan nyári időben hány hetesen vihetem ki először levegőre?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok az az otthon ülős típus, nem bírok egy helyben lenni 5 percig sem, nem tudom hogyan bírnám ki, ha 3-4 hétig a lakásban kéne kuksolnom, szerintetek van rá esély, hogy 1-2 hetesen kivihetem levegőre normálisan felöltöztetve?
2012. febr. 16. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kedves értetlenkedő!


azért kell eleinte a textil pelus nyáron is hogy a nagyon erős nap ne érje ahogy írták előttem.no meg ha szeles a nyár akkor az se jó ha az erős szél hirtelen megcsapja,hiába nyár van.


de mindegy te úgy csinálod ahogy akarod.

a kedves kérdező tanácsot kért és itt mindenki a saját tudása szerint segít neki.

2012. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én a nap elkerülése érdekében árnyékos oldalon mentem vele, ill. napernyőt használtam. Mindig volt rajta egy vékony sapka, ill amíg nem lett 37 fokos kánikula két réteg ruha min. volt rajta és betakartam egy textilpelenkával, ha kellett, ha hűvösebb volt, akkor annak megfelelően öltöztettem.


Én csak azt nem értettem, hogy miért kell letakarni a babakocsit, mert akkor befülled benne a levegő, és az nagy melegben nem túl jó.

2012. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
október végén szültem, és november első hetében a 12 naposan kivittem, bár szerencsém volt, mert csodálatosan meleg idő volt akkor egy-két hétig. az a lényeg, hogy takard a széltől, naptól és még véletlenül se hajolgassanak a kocsi fölé, nehogy elkapjon valamit. az egyik ismerősöm, (kapaszkodj meg) aznap amikor kijött a kórházból, már kivitte mutogatni. nem lett baja persze de azért ezt ne tedd.
2012. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! huhh, hát ez jó hír, hogy 1-2 hetesen már ki lehet vinni, de azért most is teli vagyok aggodalommal, hogy majd jól csinálom e amiket írtatok, hogy ne melegedjen túl, meg hőszabályozás, jézusom, szerintem szarrá fogom aggódni magam amíg fel nem nő :)))) köszönöm még egyszer!
2012. febr. 16. 12:26
 15/17 anonim ***** válasza:
Téli babával sem kell 3-4 hetet bent kuksolni, nemhogy nyárival. Szerintem ha minde OK 10 naposan már ki lehet vinni du. 5 után, amkor enyhül a meleg.
2012. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szia! az én kisfiam július végén született 35 fokban jöttünk haza. Kövezzetek meg, de én már az első nap kivittem. Onnantól kezdve sétáltunk minden reggel és minden késő délután. Semmi baja nem lett.
2012. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tavaly a legnagyobb melegben született a lányom. Mivel dög meleg volt, a teraszajtó és az ablak is éjjel-nappal nyitva volt. Majdnem, mintha kint lettünk volna. Miután hazajöttünk a kórházból, másnap már sétáltunk kint pár percet. Nem kell heteket a lakásban kuksolni! De még csak 1 hetet sem!
2012. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!