Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt maradnál férjeddel...

Együtt maradnál férjeddel csak azért, mert a gyerrmekkel imádják egymást? Viszont téged a jelenléte is idegesít?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlenül az anyagiak...egy gyerek szerintem minden kapcsolatra megterhelően hat és sokan ekkor jönnek rá hogy pl. nem erre számítottak, vagy a párjukra nem lehet számítani a nehéz idegölő megterhelő helyzetekben (mert a gyerek előtt mondjuk nem terheli meg semmi ennyire a kapcsolatot). Illetve megijed a felelősségtől jellemzően a pasi és egyre kevesebbet van otthon, igyekszik kihúzni magát a babás dolgokból stb. Ezek nem ritka dolgok, és nem az anyagiakról szólnak főképp :((
2012. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha vki viszonylag sokáig együtt él egy férfival és szeretik egymást, nem lesz semmi gond a gyerekvállalással sem. Persze vannak kivételek, de nem nagy valószínűséggel.
2012. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 4. válaszoló? Hogy mondhatsz ilyet? Nyilván fogalmad sincs semmiről, így ne ítélkezz. Én is imádtam kiskoromban az apukámat, és ő is engem, de megkönnyebbülés volt, mikor 11 éves koromban különmentek, mert addigra szépen belebetegedtem abba, hogy állandóan ordítanak, veszekednek. (10 éves koromtól vagdostam magam.) A válás nem minden esetben rossz a gyereknek, sőt, sokszor az a rossz ha a szülők együtt maradnak. Ettől még én is a mai napig is ugyanúgy találkozok apával, a válás után is sokat voltunk együtt. Nem maradnék csak ezért együtt valakivel!
2012. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
Olyan esetben, ha az apuka mondjuk iszik vagy veri a családját, egyértelmű a válás. De ha csak a szülők elhidegülnek egymástól (saját hibájukból), az más eset. Sok pár küzd problémákkal, pl. hitelek, adósságok, munkanélküliség stb., de ha ezen múlik egy kapcsolat, akkor mindenki szétmenne és tele lenne az ország elvált, egyedülálló szülőkkel.
2012. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Azt lehet tudni, hogy mi az oka annak, hogy a jelenléte is idegesít az apukának? Mi rosszat tett? - mert gondolom csak csinált valamit, ha ennyire ingerel. És mióta vagytok együtt? Mennyi idős a gyermek? Nem kellene először megpróbálni helyrehozni a kapcsolatot - ha lehet - és utána ilyeneken gondolkozni?

Szerintem ne ítélkezzünk, amíg ezt nem tudjuk.

2012. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Csatlakozom az előttem szólókhoz és üzenem a 4. válaszolónak akinek biztos szerették egymást a szülei és harmónia volt a családban,hogy ahol nem ez van ott borzasztóan sérül egy gyermek lelke!Anyumék 30 évig voltak házasok...bár egy évig sem lettek volna!!!Iszonyatos volt hallgatni őket,apu józan bolond volt és vert minket és anyut is,aki annyira félt tőle,hogy nem mert elválni...későn ugyan de megtette,de addigra lelkileg és egészségileg is tönkre ment...1 hónappal ezelőtt eltemettük szegénykémet,50 éves volt....
2012. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi is befejeztük egymással pedig egy 3éves és egy fél éves gyerekünk van,Elég volt minden sza**on vitázunk és a gyerekek rovására nem akarom hogy menjen külön is lehet normális embert nevelni belőlük!
2012. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Világ legjobb dolga lett volna, ha elváltak volna a szüleim.. Nem váltak el. Nem miattam nem, hanem maguk miatt, mert nekik könnyebb így (anyagilag, rokonok nem szólják meg etc). Mindeközben egy lelki roncs lett belőlem. Hát innen üdvözlöm azokat az anyukákat akik nem képesek lépni.
2012. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz! Nálunk ugyanez volt a helyzet! Bárcsak elváltak volna. Életem legszebb napja az volt, mikor kollégiumba kerültem,a második, mikor különköltöztem a férjemmel, aki akkor még csak a barátom volt.

Kérdésre válaszolva eszembe sem jutna vele maradni, he eljut egy olyan pontra a házasságunk, hogy csak ba..gatni bírjuk egymást és veszekedni, és semmi nem jó. Lehet megpróbálkoznék valami családterápiával, de csak azért mert szeretem. Ha már a szeretetet sem érzem, az a veszett fejsze nyele, csak a gyerekek látják a kárát!


4. válaszoló! Ha Te előre tudnád hogy elesel, nem ülnél le inkább. Szerintem senki nem úgy indul neki egy házasságnak, hogy na akkor × év múlva elválok. Én 10 éve vagyok együtt a férjemmel, voltak/vannak hullámvölgyek, de szeretjük egymást. Viszont volt már, hogy azt hittem megcsal (gyerekek után) na az lett volna az utolsó együtt töltött napunk. Nem tudnék együtt élni egy olyan emberrel, aki másnál keresi azt amit tőlem is megkap!

2012. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha már mindketten mindent megtettünk volna a házasságért (tanácsadó, beszélgetések), akkor nem.
2012. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!