Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen csóró,...

Csak én vagyok ilyen csóró, hogy drágának tartom a DM-et?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy úgy spórolnak, hogy a DM-ben vásárolgatnak, aztán az összegyűlt pontokért kedvezményt kapnak. Tök jó a kedvezmény tényleg, de azért ott kell megvásárolni sokmindent a háztartásba, ami máshol olcsóbb lenne, pl. a Tescoban.

Vannak sajátmárkás termékei, amik jók, de hogy ott költsek el havonta több ezer forintot, nekem sokba lenne.


2012. febr. 18. 18:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Mi jelentkeztünk a bababónusz programba. Akkor eleve kaptunk kedvezményes kupont. Azokat levásárolva gyűjtöttünk pontot. Én főleg pelust, és bébiételt vettem.
2012. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a babacuccokat veszem meg a DM-ben. Egyrészt, van ami alapvetően olcsóbb, mint a Tescoban, másrészt pontgyűjtéssel tényleg jó kedvezmények vannak.

Háztartási dolgokat, illetve nekem való dolgokat nem igazán veszek a Dm-ben, mégis tudom gyűjteni a pontokat a babacuccokkal. Nekem egyértelműen megéri.

2012. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom drágának, pedig nem vagyunk elengedve anyagilag. Na meg a tesco a másik városba van, így oda csak 2-3 havonta megyünk be ha arra járunk. Amúgy ott veszek mindent (sampon, tampon stb.) Kivéve a mosószer.
2012. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is drágának tartom, hiába van bababónuszunk. Néha szoktam csak bemenni, körül nézni, ha vmit olcsónak találok megveszem, de amúgy nem szoktam. Személy szerint a rossmannt sokkal olcsóbbnak találom, ott nem csak babának valókat szoktam vásárolni, hanem magamnak is. Emellett tescozok még, ott is olcsóbbak a dolgok.
2012. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is drága. Hozzánk pl a Müller van közelebb, a saját márkás pelusa olcsóbb, mint a DM-é. A Rossmann is olcsóbb alapból, mint a Dm. Annyit olvastam itt a Dm-ről, hogy én is becaplattam a városközpontba, és megnéztem az árakat. A Müllerben egyértelműen olcsóbb minden babás dolog, tápszer, bébiétel, pelenka, cumisüveg, stb. Viszont akiknek közel van, és kuponnal vásárolnak, azoknak a Dm éri meg jobban, ez biztos. Én sajnos akkor kaptam észbe, amikor a babám már elmúlt 1 éves, és akkor már lecsúsztam a Dm baba kedvezményekre való regisztrációról. Egyébként szerintem sok helyen a "hűséget" díjazzák kedvezményekkel, tehát érdemes mindig oda járni, ahol már ún. törzsvásárló az ember. A Müllerben pl minden vásárláskor kapok a blokkon 3% kedvezményt a következő vásárlás összegéből.
2012. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
En pont ma konstataltam, hogy nem olyan olcso. Az utantoltos mosogatoszer (Pur aloe veras) 329 volt a DM-ben, mig a Sparban csak 229. A 2 kg-os Ariel mosopor a DM-ben 1999 volt, a Sparban 1499. Persze ha van kuponod, akkor olcsobban johetsz ki. En altalaban a 25%-ost kupont pelusra illetve tejitalra hasznalom, a tobbit jobban megeri mashol venni.
2012. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én Dm-ben veszem a babámnak a dolgokat, és nekem is megéri.

A Tescoban van jó pár dolog, ami már drágább lett eleve. Bónuszokkal meg végképp jobb áron van a DM-ben.

Mondjuk lassan már minden jobb áron lesz, mint a Tescoban, nagyon elszálltak az áraikkal.

2012. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagyok, mert hiába kisvárosban lakom, nálunk van sok minden, Dm, Rossmann, Tesco, Lidl, Penny, Coop, Reál,... Megnézegetem az akciós újságjukat, aztán célirányosan megvásárolom, amire szükség van.
2012. febr. 18. 18:36
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

én szétnézek,és ami olcsóbb a dm-ben,ott veszem meg,ami nem ,azt nem.

amúgy szoktam figyelni,ha dupla pontot adnak,akkor érdemes jól bevásárolni,100 ft-onként adnak pontot,nem 200.akkor tíz helyett öt ezerből összejön 50 pont

2012. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

en nem tudok vezetni, talan evente egyszer jutok el a tescoba. rossman egyaltalan nincs a kozelben.

a dmes ökopelenkát hasznalom, teljesen meg vagyok vele elégedve, a babakajakat is ott veszem. a sparral szemben van, tehat kozel is van.

a gyerkoc imadja a kékre/zoldre/pirosra festős fürdőtablettát, jól lehet vele motivalni :D (dm sajatmarka)

a babakajat is ott vettem, amikor azt evett mert nagyobb volt a valasztek, es olcsobb is volt, mint a sparban


szoval ha lenne a kozelben tesco, vagy barmi olcsobb cucc, valszeg oda mennek, de mivel nekem az egyetlen masik opcio a spar vagy a lidl (vagy az igen draga cba), marad a DM


ja, es persze kupon..

2012. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!