Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen csóró,...

Csak én vagyok ilyen csóró, hogy drágának tartom a DM-et?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy úgy spórolnak, hogy a DM-ben vásárolgatnak, aztán az összegyűlt pontokért kedvezményt kapnak. Tök jó a kedvezmény tényleg, de azért ott kell megvásárolni sokmindent a háztartásba, ami máshol olcsóbb lenne, pl. a Tescoban.

Vannak sajátmárkás termékei, amik jók, de hogy ott költsek el havonta több ezer forintot, nekem sokba lenne.


2012. febr. 18. 18:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Benne vagytok a bababónusz programba? Én szinte csak a pelust, bébiételt és tápszert veszek a dm-be, és a pelusra szoktam 50 pontot beváltani, így abból 25% kedvezményt kapok. Szerintem az nagyon jó. Mindig dobozos Babylove pelust veszek, ez bevált mindkét gyerekemnél. Nekem mindenképp megéri. Amikor egyszerre kell vennem pelust is tápszert is, akkor a teszen veszek 15%-os kupont, amit a vásárlás végösszegéből vonnak le, meg persze a pelusra beváltom az 50 pontomat, így nagyon megéri.
2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Vannak cuccok,amikért csak oda járunk,ezek régóta pl. a cumisüveg(dm sajátmárkás),cumi,törlőkendő(ez már nem mert megváltozott a minősége),Harpic wc tisztító,fogkrém,,szappanok,esetleg sampon,tusfürdő,,dezodor,zabkorpa(anyukámnak fogyókúrázni)és kuponnal pelus(Libero,éjszakára)ezek kifejezetten bevált termékek,jó áron is vannak,egyébként mást nem veszünk ott.Most már liberot sem,nincs már kuponunk(2 évesek elmúltak a gyerekek és nem küld már kupont),azért a Lidlbe járunk el Toujours pelenkáért.(mert nappalra nem válik be a libero).Amúgy igazad van,a Dm elég drága,csak bizonyos termékek nem azok.
2012. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Én egy nagyközségben lakom,semmilyen drogéria stb. Van egy háztartási bolt az élelmiszerboltokon kívül. 20km-re van a legközelebbi DM,de ha elintézni valóm van a városban,akkor babacuccból ott vásárolok be. Pelenka,popsitörlő stb. Nálunk csak a zsákos 40Ft-os,vagy Pampers 58Ft-ért pelenka létezik az üzletekben. Úgyhogy nekem megéri a DM-ben vásárolni.
2012. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem olcsó a DM, DE: 2 napja voltunk ott nagybevásárolni, kuponokkal 8 ezer párszáz forint kedvezményt kaptunk a vásárlás végösszegéből. Volt ebben nagy dobozos pelenka (152 db) bébiétel, fürdető, tápszer, betét, háztartási dolgok. Hol adnak még ennyi kedvezményt?
2012. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Uccsó!Kifejtenéd,hogyan tudtatok ennyit lehúzni a Dmtől?:)Ha nem is annyira részletesen,csak úgy nagyjából?
2012. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

én sem szeretem. nekem is van bababónuszom, de csak az ilyen 1Ft-os kuponokat váltottam be, esetleg bébi italok kuponjait.

Szerintem a pelusok még ilyen 4-500 ft-os kuponnal is drágák ott.

Mondjuk nekem ki is esik nagyon helyileg, úgyhogy nagyon ritkán térek be ahhoz, hogy mondjuk pontokat gyűjtögessek.

De állítólag a Rossmann olcsóbb...:)

2012. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 4 a lányom 2 éves.

Szinte mindig, minden baba dolgot a DM-ben vásároltam. De nagyon jó a saját-márkás mosószere, és minden más saját terméke is. Legalább 2és fél éve a férjem is és én is átálltunk ezekre a termékekre. Pelenkára beváltok 25% és + 15% végösszegi kupont. Havonta kedvezménnyel otthagyunk kb: 18-20 ezer forintot. Nekem megéri.

2012. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Hát igen. "Minél többet vásárolunk, annál többet spórolunk!" :-/
2012. febr. 18. 22:21
 19/34 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nem olcsó a Dm,de ki van válta az Aktív Beauty kártyám egy ideje akkor kaptam rá 100 pontot azzal indultam.Beléptem a bababónusz programba megjöttek a kuponok amiből 4 kupont fel is tudtam használni többit elajándékoztam.Az 50 pontos kuponfüzettel vásárolok mert abból eddig mindíg csak a jokert tudtam használni mert amiket használok azok nincsenek benn vagy így is drágább mint máshol.Szóval én szinte csak a pelust veszem ott és minden 4.pelus után 1 grátisz.Szóval szerintem a kuponok sem jönnek be mindenkinek, de valamennyitt így is spórolok
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat vásárolok ott, és bizony nagyon jól lehet kijönni, ha gyűjtöd a pontokat. Ha pelust veszek, akkor beváltok 1 db 150-es kupon füzetet, amiben van 1 db 15%-os végösszeg kupon. Tehát a teljes vásárlásom végösszegéből kapásból lejön 15%. Ezen felül beváltok 1 db 50%-os kupont, amiben van 25%-os joker kupon, ami a legdrágább termék árából kerül levonásra. Tehát a pelus árából lejön 25+15%! Ez azért elég baráti.

És a kuponfüzetekben mindig vannak hasznos kuponok. Én sokat vásárolok, így nagyon megéri.

Ráadásul sokszor küldenek postán különböző kuponfüzeteket ajándékba, amikben szintén sok a hasznos termék.

2012. febr. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!