Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen csóró,...

Csak én vagyok ilyen csóró, hogy drágának tartom a DM-et?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy úgy spórolnak, hogy a DM-ben vásárolgatnak, aztán az összegyűlt pontokért kedvezményt kapnak. Tök jó a kedvezmény tényleg, de azért ott kell megvásárolni sokmindent a háztartásba, ami máshol olcsóbb lenne, pl. a Tescoban.

Vannak sajátmárkás termékei, amik jók, de hogy ott költsek el havonta több ezer forintot, nekem sokba lenne.


2012. febr. 18. 18:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Akkor én is csóró vagyok:)Én a rossmann-ba járok és tényleg jóval olcsóbb.Ott is van olyan,hogy 10% kedvezmény lejön a vásárlás végösszegéből.És még van 5 ilyen kuponom ápr.31-ig:)A Dm-ben is hiába vannak kuponok,ha még így is drága.E.
2012. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

21:43-as a 21:52-esnek :)

Nos úgy sikerült ennyit lehúznunk a Dm-ről, hogy vettem pl. egy nagy dobozos pampers pelust, aminek a teljes ára 7199,- Huf, erre felhasználtam egy 25%-os kupont, a Hipp termékekre szintén 25%-ost (most azt hiszem az 50 pontos füzetben van olyan, hogy márkajoker, ezt minden Hipp márkájú termékre érvényesítik vásárláskor, bármennyit is veszel), Milupa milumil tápszerre, szintén 25%-os márkajoker kupon van minden darabra amit megveszel. (2290,- Huf egy dobozzal, így egy dobozzal 1717,- Huf volt), volt benne Libero fürdetőre kupon, azt is igénybe vettem, stb-stb. és a vásárlás véösszegéből még lejött 15%, mert azt a kupont is felhasználtam, ja vettem még popsitörlőt is, de arra csak a 15% végösszegi kedvezményt vettem igénybe. Szóval így sikerült ennyit lehúzni a Dm-ről. (a nagydobozod pelus, így csak 4600,- Huf volt 7199,- helyett)

2012. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a DM-ben veszem a pelenkát. Múlt héten Huggiest vettem, 28 Ft-ra jött ki darabja a 25%-os joker és 15%-os végösszegi kuponnal, de a Pampers is csak kb. 34 Ft-ra jött volna ki. Szerintem ennél olcsóbban sehol nem lehet venni.

Vettem még popsitörlőt, Hipp bébikajákat és teát kuponnal, egy nagy flakonos Dreft mosószert kuponnal és még pár más dolgot. 10.200 Ft helyett fizettem 6.700 Ft-ot. Máshol csak a pelus meg a mosószer lett volna ennyi. Szerintem nagyon megéri.

2012. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Lányok, Ti honnan veszitek a bababónusz kuponokat? Úgy küldik? Amikor megszületett a kislányom én is regisztráltam rá, de nem kapok kuponokat. Csak amit beváltok a kártyára az üzletben, de például bababónusz az nincs. Egyébként a héten vásároltam be a kislányomnak tejpépeket. 4 dobozzal akartam venni, 3 mulupát és egy hippet választottam. Mondja az eladó csajszi, hogy vegyek inkább csak milupát, mert ha 2 veszek, akkor a harmadik 1ft. Így a 4db áráért 6db-ot kaptam. De például sehova nincs kiírva, szóval ha nem mondja az eladó, akkor is veszek 4 tejpépet, csak éppen más fajtát is és akkor nem kapok 6 dobozzal a 4 áráért.
2012. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy megkapjam a pelusra és a babakajára a 25%+15% kedvezményt, ahhoz előtte el kell költenem 10ezret az 50ponthoz?
2012. febr. 19. 11:23
 26/34 anonim ***** válasza:
Meg tobbet is kedves kerdezo, ugyanis a 15% vegosszeg kupon a 150-es fuzetben van, a 25% joker kupon pedig az 50-esben.:-((( Ha van eleg kuponfuzeted, akkor tenyleg megeri, de ahhoz, hogy legyen eleg kuponod, ahhoz vasarolni is kell.
2012. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

24-esnek

Ki van írva a termék előtt is kis fityegőn az akció, meg az újságban is írják. Sajnos sokan átsiklanak felette, de vannak kedves eladók akik felhívják erre a figyelmet :)


Amúgy nekem is drága lenne a dm, ha nem lenne ennyi kedvezményem, de így, nagyon sok minden olccsóbb, csak szemfülesnek kell lenni :)

2012. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én a baba dolgait a DM-ben szoktam megvenni, és sokkal jobban járok, mintha mondjuk a Tescoba venném meg. Erre igen jó példa a tegnapi vásárlás... 10.965 Ft-ot fizettem volna, de 25%-os márka joker, és 15%-os végösszegi kuponnal fizettem összesen 7790 Ft-ot, és csak a pelenka kerül kupon nélkül 7199 Ft-ba... :-)
2012. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Na de kupon nélkül, tehát teljes áron, amihez nem jár semmilyen kedvezmény, milyen összegben kell vásárolnom ahhoz, hogy utána olyan kedvezményem legyen, mint amilyen nektek van? 25? 15? Vagy ezek csak úgy járnak havonta azoknak, akik tagok?
2012. febr. 20. 13:46
 30/34 anonim ***** válasza:
A bababónuszosok csak úgy járnak. E-mail-ben is szoktak küldeni. Egy 15%-os kedvezményhez (ha nincs duplapont akció és társai) akkor 30e ft értékben kell vásárolnod. A 25%-hoz 10e-ért.
2012. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!