Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki PALEOLIT elv szerint eteti a gyermekét?

Figyelt kérdés

Elolvastam Szendi Gábor ételek a civilizációs betegségek ellen c. könyvét. Döbbenet hogy mennyi minden az étkezéssel függ össze.


Próbálunk átállni, lassan fokozatosan. A mi esetünkben ezzel nincs is gond, de a kérdésem hogy van egy 1 éves lányom, akinek hogy-mivel tudom pótolni a joghurtot, a kenyeret, a tejet?


2012. febr. 21. 10:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szendi Gábor nem hiteles????Az össze kijelentésére amit állít,utal a kutatásokra,amiket Amerikában végeztek,ahol megjegyzem már életmód régóta az egészséges emberek között a paleolit.Én is IR-es vagyok és jelentem nagyon jól érzem magam, tele energiával.A fájdalmas menzeszem is elmúlt,amire előtte algoflex M-et ajánlott az orvos!Meg Szendi Gábor ide vagy oda...ez nem az ő kitalációja,ő csak lefordította a kutatásokat!És mi a baj azzal,hogy 60 %-ban zöldséget egyél meg kevesebb finomított ételeket és hogy egyél magvakat???Ebbe mi a veszélyes??Jah végülis nem kell annyi gyógyszert venni..100 éve nem volt ennyi betegség,nem volt szükség szívsebészre sem...racionálisan nézz körül a világban...Gyerekek rákosan???Meddőség klinikák??ugyan kérem...Nem kéne gőgösnek lenni,főleg egy szakembernek,hanem tessék végre változtatni a szemléleten és félre tenni a bemagolt tananyagot.
2013. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

[link]

Szendi Gábor válaszol!

2013. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!