Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik annyira ellenzik...

Anyukák, akik annyira ellenzik a hozzátáplálást, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónap alatti gyereked, nincs már tejed, nem kell 26 féle tápszer sem neki, hiába ízesíted. A gyerek viszont bömböl, mert éhes?
2009. jún. 5. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. A fiam 6 hónapos. 3 hónapos kora óta nem hajlandó megenni a tápszert. Evett belőle 20-30 ml-t utána jött a sírás. Mindent kipróbáltam, sokféle tápszer márkát, de nem jött be. Aztán úgy döntöttem nem érdekel ki mit mond, elkezdjük a hozzátáplálást. Azóta már sokmindent kap, főzeléket, gyümölcsöt, tejpépet, és boldog, mosolygos, kiegyensúlyozott baba. A gyümölcsökbe én is rakok neki kekszet, babapiskótát, igaz ezeket csak 2 hete teszek bele neki. Nem érdekel mások véleménye, nem hagyom éhezni a babámat. Kezd el almával, majd jöhet a többi.
2009. jún. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!