Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni, milyen...

Tudnátok segíteni, milyen cipőt kell venni először a babának?

Figyelt kérdés
Már teljesen belezavarodtam,mert mindenhol mást írnak,hogy végülis milyen cipőt vegyek a kisfiamnak,most 10 hónapos egyelőre még csak álldogál,kapaszkodva,kapaszkodás nélkül,bútorok mellett megy,játékot,egyéb tárgyat tolva megy.De ha elkezd járni a doki szerint hamarosan milyen cipőt vegyek neki? milyen legyen a talpa?Bent kell használni? ha igen bent és kint lehet ugyanolyat?
2012. febr. 22. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mindenképpen betétes cipöt, ami tartja a bokáját is tehát zártat és keményebbet mint egy benti cipö. a pénztárcádtól függ melyiket veszed meg de ezen nem érdemes sporolni. abban tanul meg járni. egy tavaszi cipö szerintem a legcélszerübb most, még nem lesz rajta bent sem egész nap de ki is viheted benne egy honap mulva. márkák:siesta, szamos, marci , suppy de ha beirod a keresobe rengeteget találsz még.
2012. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszönöm! és amik ezen az oldalon vannak kint is használhatóak vagy csak bent?

[link]

2012. febr. 22. 10:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Kint is használhatók, és én jónak látom őket. A lényeg, hogy puha legyen a talpa és magas legyen a szára, hogy tartsa a bokáját.

Egy darabig még úgysem fog marha sokat gyalogolni. Én a puhatalpúra esküszöm. Sőt, otthon én hagytam zokniban járkálni, nem cipőztünk.

2012. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget :)
2012. febr. 22. 16:18
 5/15 A kérdező kommentje:

esetleg abban tud valaki segíteni,hogy első cipőnek iylet vehetek?

[link]

[link]


és hogyan van,ha vettem neki egy ilyen cipőt és mondjuk kinövi következőleg már vehetek ebből a fajtából?

[link]


még egy kérdé,ezt használhatom papucsnak? és ezt akkor miután egyedül lépeget vagy akkor is rátetetem,ha még csak kapaszkodva lépeget?

[link]

2012. febr. 25. 17:15
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm előre is a segítséget!
2012. febr. 25. 17:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi Elephanten-t vettünk először. Az ortopédus elégedett volt vele.


A Siestát, érdekes módon, egyáltalán nem ajánlotta, mivel semmilyen , nem korának megfelelő, elváltozás nincs a lábán. Azért írtam, hogy érdekes módon, mert itt folyton ezt ajánlják az anyukák, gondolom nekik is ortopédus ajánlotta.

2012. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam 26 hónapos, lakáson belül Liliputi puhatalpú cipőt hord. Én azt kintre nem adnám rá. Lakáson belül, ha nincs hideg, szerintem elég a zokni is, mi családi házban élünk, azért vettem.

Előző nyáron volt Pediped originals és gg cipője is. Az originals szintén puhatalpú cipő, kint is használható, ha nem esik az eső, de én kora tavasszal nem adnám rá, ahhoz nem elég vastag a talpa. Szandálként hordta nyáron, zokni sem kellett hozzá. A tavaszi-őszi cipője volt gg típusú, nagyon jó, rugalmas talpa van. Én sajnálom, hogy a mi méretünkben már nincs az előző két fajta, csak a flex típus, de azt hiszem, azt fogunk venni tavaszra.

Ha van lehetőséged, érdemes lenne megfogdosni a boltban.

2012. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,em tudod merre van Pesten ilyen bolt,mert én is úgy gondoltam megnézném mielőtt megveszem,nem netről szeretném rendelni,nálunk elég hideg van,ezért jó ha van a lábán kis cipő,mégis csak többet ér mint a zokni
2012. febr. 25. 18:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint az egyetlen boltjuk a Lövőház utcában van Budán. A két Mammut bev.kp közötti utca, a Moszkva (Széll Kálmán?) tér mellett.
2012. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!