Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tervezitek, hogy...

Mennyi ideig tervezitek, hogy otthon maradtok a babával? Mennyi idő után szeretnétek visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 14:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 8. válaszoló!!!Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem, milyen vállalkozást sikerült beindítanod. Én is szeretnék valamit ami jól jövedelmez, és persze baba mellett jól működtethető:)


Egyébként a válaszom: 15 hónapos a lányom,nyáron érkezik a kistesó, ő sajnso 2 évesen bölcsibe fog kerülni,hacsak addig ki nem találunk mi is valami itthonról jól végezhető munkát. Ha ez sikerül,jöhet a 3. babó is:)

2012. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%
12 hónap után back to work
2012. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyasmi a vállalkozásom, ami egy-két hónap alatt felépíthető. :-( Adó- és tb-szakértő vagyok, meg könyvelek. Igaziból úgy alakult ki ez az egész, hogy még az egyetemen ez kezdett el érdekelni. Aztán elvégeztem a mérlegképest és az adószakértői képzést a diploma után. A munkám során sok kisebb cégvezetőt ismertem meg, így adott volt az ügyfélköröm is. Ez sajnos jó pár év volt, mire idáig jutottam. De sosem késő, ha akarod, neked is sikerülhet.
2012. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

A tervek szerint én is maradok itthon. A harmadikat várjuk, a nagyok 3 és fél, illetve másfél évesek. Nálunk is tervben van még 1-2 további babóca is.

Egyelőre a férjem jól keres, nekem is jó a gyedem, de mellette mlm munkát is végzek. Most csak annyit, amennyire kedvem van, annál is inkább, mert nincs igazán kire hagyni a gyerekeket, ha tárgyalni megyek, így csak lightosan csinálom. De ha kell, lehet ezt sokkal intenzívebben, sokkal több pénzért. Most havi pár tízezer csorog be belőle, de viszonylag rövid idő alatt el lehet jutni 2-300 ezres keresethez, ami már egész jó.

2012. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%

hát, a harmadik babám 3. életévéig szeretnék itthon maradni. :)

három gyereket szeretnénk, remélem összejön minél hamarabb és utána irány a munkahely.

2012. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszike!!!

Hasonló képzéseken gondolkoztam én is, közgazdász vagyok,így nagyon nem áll tőlem távol:):)

2012. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg 22 hónapos korában mentem volna vissza dolgozni, akkor kezdődött a tanév (pedagógus vagyok). Végül nem tudtak alkalmazni, pedig már a szabadságomat töltöttem, így majdnem 3 éves lesz a fiam, mire újra dolgozhatom.
2012. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Szörnyű hogy aki otthon szeretne maradni 3 évig azok közül sokan azért nem tehetik meg mert iszonyú kevés a gyes.Én is ebbe a kategóriába tartozom SAJNOS.Bár szeretnénk tesót, de csak úgy valósítható meg ha előtte dolgozom minimum 1 évet.Bár a férjem nem szeretné ha visszamennék dolgozni a kettő között de az szerintem (egyelnőre úgy néz ki) megoldhatatlan.Így marad a 2 éves kor és utána a kistesó.
2012. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Aki visszamegy dolgozni 2 év után és utána szeretne tesót, az hogy fogja megmondani a főnökének, hogy köszi, hogy visszavettél, de bocsika terhes vagyok (megint)? Én emiatt nem "merek" visszakéretszkedni, mert tudom, hogy kb egyből belefognánk a második babaprojektbe. Akkor kamuzzak a főnökömnek?
2012. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Itthon maradok 3 éves koráig a lányommal.
2012. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!