Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tervezitek, hogy...

Mennyi ideig tervezitek, hogy otthon maradtok a babával? Mennyi idő után szeretnétek visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 14:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel munkanélküli voltam a gyerekek születése előtt, így lehet, hogy kénytelen leszek "kihasználni", hogy ikrekkel a suliig otthon lehet maradni. Viszont ha valami csoda folytán sikerülni találni munkahelyet (3 gyerekkel művészet lesz!), akkor amint ovisak lesznek szeretnék dolgozni menni.
2012. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én a lányommal itthon maradok GYES-en, de pár napja pozitívat teszteltem, így jön a 2. baba novemberben, ha minden jól megy! Arra gondoltam, hogy táppénzre mennék a szülésig, a gyes-t pedig a nagyszülő igényelné, szerintetek megoldható?
2012. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, 2 hónapos a lányom. A kisebb 2 éves koráig maradhatok itthon a törvény szerint, de nem biztos, hogy visszamegyek 8 órába dolgozni. Nekem is van egy vállalkozásom (bár inkább a férjem gyereke), erről tudok dolgozni gyes mellett is, szóval egyelőre nem vagyunk rászorulva a napi 8 órai munkámra. A férjemnek szintén van egy cége, elég jól megy neki. Majd lehet még egy babánk is, de csak kb. 5 év múlva tervezzük.
2012. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Annak aki azt kérdezte a nagyszülő mehet-e gyesre.Nálunk is így volt,én várandósan táppénzen voltam,ugyan nem a nagyi,hanem a férjem volt gyesen.Arra kell figyelni,hogy a szülési szabadságig lehet,mert együtt a kettő nem megy.
2012. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok hogy a kérdésre is válaszoljak.Én is dilemmában vagyok,mert a fiam most volt 2 éves,fél év múlva bevennék az oviba.De a középső most kezdi az első osztályt,és eddig úgy volt hogy itthon maradok gyesen(a középső tartós beteg)jövő szeptemberig,mert nehéz megoldani a buszozást,mert az ovi itt van,a suli egy másik faluban,a melóhely meg egy közeli városban.Viszont most van autó,amivel játhatnék.A gyesem amúgy jövő februárban járna le a kicsivel.Éppen kibírnánk anyagilag,és nyáron sincs kire hagynom őket,ezért gondoltam jövő szeptemberre.Még nem tudom mi lesz..
2012. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Most lesz 1 éves a Kicsi Fiam, nagyon élvezem Vele az itthonlétet, babázást, bölcsibe pedig amúgy sem szándékoztam volna adni. Remélem, minél előbb jön a Kistestvér is, már nagyon várjuk, így nyilvánvalóan maradnék még egy jó darabig, főleg, hogy a Férjem eleve az a típus, aki nem akarja, hogy dolgozzak.

Tehát nálunk az a terv, hogy itthon maradok. Én nagyon élvezem a háztartás vezetését és a gyereknevelést, abszolút nem hiányzik a munkába járás. Itthon valósítom meg önmagam :-)

2012. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én dolgozom de úgy hogy otthon is meg nem is a kicsit tudom magammal vinni ha nem azt is meg tudom oldani rugalmas az időbeosztásom és az hogy viszem magammal a gyereket az a hasznára válik a lányomnál bejött a fiamnál is remélem
2012. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!