Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztal anyukak ti is...

Tapasztal anyukak ti is ennyire aggodtok vagy aggodtatok ha babatok esett es koppant a feje?

Figyelt kérdés
Minidg ugy aggodom akkorak esik a kislanyom.11 hos es most kezdett el lepkedni valahogy soha nem tudom elkapni es koppan a feje lehet ettol baja?

2012. febr. 23. 17:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is aggódom az ilyeneken, és szerintem normális, ha ilyenkor aggódunk, ezt teheetjük, mert mindentől nem tudjuk megóvni és sok baleset valóban úgy éri majd, hogy a közelében vagyunk. 20 hónapos fiam nem esett sokat, mikor járni tanult, de aztán annál több baleset érte, 8 hónaposan gurult le a kanapéról, 1 évesen az udvaron hanyatt lökte a szomszéd kisfiú, pár hét múlva szimplán hasra esett a szobában, és megharapta az ínyét, vérzett a szája, aztán szaladt már neki a konyhadzekrény élének, és amikor a legjobban megijedtem, akkor is hasra esett, neki a hokedli sarkának a szemével, ami másodperceken belül bedagadt, és azt hittem megvakul, kiment a szeme. Hála Istennek nem volt komoly baj. Esésnél a hányinger, szédelgés (amit szerintem ilyen kicsinél nem lehet igazán észrevenni), a hányás, fül, orr vérzés, elesettség, aluszékonyság vagy túlzott ingerlékenység, a pupillák asszimetriája jelző érték. Emellett ha saját magasságától magasabbról esik, az mindenképp komoly.
2012. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!