Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek egy szóban...

Mi a véleményetek egy szóban egy olyan anyukáról aki CSAK next ruhában hajlandó járatni a gyerekét (másfél éves kislány) mindegy hogy az nem áll jól neki vagy nem is olyan szép, csak azt adja rá és ezt fennen hangoztatja is?

Figyelt kérdés
Egy szóban. Köszi
2012. febr. 24. 12:41
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert volt egy ilyen kérdés és egy anyuka tökre le lett húzva emiatt hogy csak egy bizonyos márkát vesz..hogy ez nagyzolás meg hogy erre fogja a gyereket is szoktatni illetve hogy a gyerek is majd azt fogja lesni ki miben jár, holott ennek nem sok jelentősége van bármilyen szempontból is. És most meg akik válaszolnak itt pont ellenkezője...Milyen fura.
2012. febr. 24. 13:01
 12/36 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Mindenki azt ad a gyerekére amit akar,ettől nem lesz semmi baja.
2012. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos ilyen világot élünk, hogy általában mindenki csak felszínes! A belső értékek nem sokat számítanak :(

és mivel az az anyuka is felszínes, vagy pénzéhes ezért ö így neveli a gyermekét, hogy csak a pénz számít!

Az a lényeg, hogy te ne így nevel a gyermeked! :)

2012. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
miért, a next ilyen menő cucc?:) az én fiamnak azért van csomó next rucija, mert a netről rendeltem használtan, és nagyon jók :) akkor mi most menők vagyunk?:)
2012. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
50%
Egy szóban: Közöd? :))))))
2012. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
19%

az én fiamnak is van egy csomó next rucija...turiból....

a véleményem?hogy sok itt az unatkozó anyuka,akiknek jólesik lehúzni a másikat bármiért...


Én már külön örülök, ha lepontoznak meg lehúznak, mert ez azt jelenti, hogy nem olvadok bele a tömegbe, hanem van határozott véleményem:D

2012. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
74%
Semmi. Egyébként megértem. Én is imádom a next rucikat, ha lehetőségem van rá, akkor azt veszek a fiamnak. Ez van. Mindenkinek megvan a saját rigojája, ő ezt szereti, ennyi.
2012. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy a next ilyen "menő"? Komolyan. Lányomnak is van egy csomó, mind használt. Azt sem tudom, hol lehet újonnan venni... Ismerek ilyen anyukát én is, apukát is, aki szintén csak egy bizonyos márkát hajlandó hordani. Nálam inkább fontos, hogy cuki legyen a ruci, legyen az akár tesco-s, mint hogy márkás legyen. Úgysem sokáig hordja, nem fog tönkremenni. Saját ruhánál inkább választok minőségibbet, márkásabbat (persze nem ragaszkodom egyhez) bizonyos összeghatáron belül persze, mert én viszont hordom, amíg csak lehet.

Mit is válaszoljak kérdésedre? Annyit tudok csak, hogy az ő dolga...

2012. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a két kérdésből és válaszokból nem fogsz tudni levonni következtetést. Vannak olyan kérdések, ahol egy valaki "rácuppan" valamire, elkezdi a kérdezőt vagy valamelyik válaszolót "izélgetni" és a többi is ráharap és máris megvan a vita.

Itt meg most ellentétesen történt, és a többség egyetért, ezért nincs vita.


Szerintem nincs baj a márkahűséggel, de a "fennen hangoztatja" mondjuk nekem nem szimpatikus dolog, semmilyen téren sem.


Az anyuka mivel kérkedik is, ezért fennhéjazónak nevezném.

2012. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
42%

Óh, megint egy "beszéljünk ki egy hülye anyukát" kérdés......


Ha Neked nem tetszik, és felnőtt vagy, nem foglalkozol vele.

Ha Neked nem tetszik, és gyerekes vagy, kibeszéled idegenekkel, kérdést is kiírsz róla mert nem tudsz aludni ha nem szidhatod másokkal karöltve.

2012. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!