Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek egy szóban...

Mi a véleményetek egy szóban egy olyan anyukáról aki CSAK next ruhában hajlandó járatni a gyerekét (másfél éves kislány) mindegy hogy az nem áll jól neki vagy nem is olyan szép, csak azt adja rá és ezt fennen hangoztatja is?

Figyelt kérdés
Egy szóban. Köszi
2012. febr. 24. 12:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Az utolsó néhány válasz nagyon tetszett! Teljesen igazatok van!!! Miért kell mindig mással foglalkozni?!
2012. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Fontos ez...? Hogy kinek a gyermeke milyen ruhában van? Kell-e, hogy bárkit érdekeljen, hogy ki mit hangoztat? Mi olyan menő a next cuccokban? Én magamnak sem veszem meg, mert nem tetszik. Kinek a pap, kinek a papné. Nekik azok tetszenek, csak azt veszik. Én is csak ugyanarról a helyről választok magamnak ruhákat, máshova már szinte be sem megyek, mert tudom, hogy hol találom meg az ízlésemnek megfelelőt. Tudjátok, olyan ez, mint az oviban: ha nincs kinek felvágni, akkor nem fognak felvágni... :)
2012. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat. Megértem az ismerősödet, mert nagyon jó minőségű márka. Ha megtehetném, én is csak angol márkás ruhadarabokba öltöztetném a fiam.
2012. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

En a lanyomnak csak markas ruhakat veszek. MEg a jatszoterre is Benetton, Zara ruhakban jarunk.

Viszont itt kulfoldon learazasokkor (60-70%) fillerekert meg lehet venni a markas ruhakat.

Ezert.

2012. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a 4 oldalnyi választ.

Röviden?

Imádom a nextet, fiamat és lányomat abba öltöztetem (teszvesz), ezenkívül h&m és cherokee.

Imádom mindet.

Gyönyörű minőség, majd viszont eladom

Csodacsini a lányom benne és a fiam nagyon vagány!!!!!

2012. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Azt sem tudtam, hogy létezik ilyen márka.... nevetséges ez az egész... ki a francot érdekel ez?
2014. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!