Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek egy szóban...

Mi a véleményetek egy szóban egy olyan anyukáról aki CSAK next ruhában hajlandó járatni a gyerekét (másfél éves kislány) mindegy hogy az nem áll jól neki vagy nem is olyan szép, csak azt adja rá és ezt fennen hangoztatja is?

Figyelt kérdés
Egy szóban. Köszi
2012. febr. 24. 12:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
sza*ok rá
2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Nem írtam se azt hogy tetszik se azt hogy nem, egyszerűen véleményeket vártam, de nekem is az az érzésem hogy ilyenkor mikor mindenki egyfélét mond akkor véletlen se ír ide egy olyan se mint a múltkor és egyéb más ilyen szituban.

Szóval így van ahogy a 3mal ezelőtti válaszoló írta.

Egyébként igen, fennen hangoztatja. Szerintem is ez a gáz vele inkább, nem a márka maga, hanem ez hogy bezzeg ő megteheti más meg nem és az ássa el magát:)

2012. febr. 24. 14:00
 23/36 anonim ***** válasza:
30%

Nem írtad, de a kérdésből maximálisan egyértelmű hogy egy idiótának tartod a szóban forgó anyukát, és szívesen olvasnád, ahogy egy külön kérdésben mások is szídják, ezért írtál egy kérdést, ahol ezt meg lehet tenni. Ez teljesen egyértelmű. Szerettél volna olyasmiket olvasni az anyukáról, hogy igen, milyen fennhéjazó és sznob és nagyképű és mennyire rosszra neveli a gyerekét stb.


Én nem vagyok híve az ilyen "szidjunk együtt más anyukákat" dolgoknak..

2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Úristen....te szerintem magadból indultál ki...egyáltalán nem vágytam közös együtt fröcsögésre...csak csodálkoztam hogy máskor nem egy alkalommal itt tök az ellenkezőjét olvastam ennek mint most, hogy mindenki teljesen normálisnak tartja ezt . Hol olvastad hogy idiótának tartom emiatt mert azt ad a gyerekre???

nem is alkottam erről a részről véleményt hogy mit ad rá, csak a fennhangon hangoztatásról alkottam véleményt...

2012. febr. 24. 14:15
 25/36 anonim ***** válasza:
25%

Kérlek, legalább ne szépítgesd.......és nem magamból indultam ki, ez is tipikusan a "visszatámadás", azaz üres szavak.


Azt kérdezted, mi a véleményünk egy olyan nőről, akit te körülírsz, majd leírod a negatív véleményed. Annyira nyilvánvaló, hogy mi volt a célod..........és ne úristenezz, mert tényleg írhatsz bármit, egyértelmű az, hogy ilyen szavakat akarsz olvasni (nem hiába kérted, hogy EGY SZÓBAN írjunk véleményt): fennhéjazó, nagyzolós, stb.


Ez egyébként olyan gáz, hogy ha valaki rávilágít, hogy a kérdés feltevője csak kibeszélni akar más anyukát, akkor egyből visszatámadás van meg tagadás, holott még egy félbolondnak is totálisan nyilvánvaló lenne, hogy a Te célod annyi, hogy mivel te elítéled ezt az anyukát, ezért más is írjon róla rosszakat. MIért nem lehet bevallani? úgyis mindenki rájött, nem hiába írták többen is hogy "közöd?" stb...

2012. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Egyébként igen, fennen hangoztatja. Szerintem is ez a gáz vele inkább, nem a márka maga, hanem ez hogy bezzeg ő megteheti más meg nem és az ássa el magát:)"


Itt is épp bizonygatod, hogy ő mekkora gáz, és várod a helyeslést....

2012. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
csapda :)
2012. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Igen a fennhéjázás a gáz a dologban NEM A MÁRKA. Épp a kiemelt mondatban is ezt írtam...szerintem hagyjuk is egymást akkor :)) te úgyis meg vagy győződve hogy neked van igazad :))
2012. febr. 24. 14:40
 29/36 anonim ***** válasza:
közöm?közöd?mit foglalkozol vele?
2012. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Neked az a bajod,hogy megteheti! Ezt úgy hívják irigység!
2012. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!