Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Másfél-2 éves gyerekk...

Anyukák! Másfél-2 éves gyerekkel hogy fogjátok megoldani a tavaszi nagytakarítást?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy csak "részletekben" tudok takarítani most is. Viszont a nagytakarításnál jobb lenne legalább 1 szobát egyszerre. Ötletek? Praktikák?
2012. febr. 27. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vondd be a munkába, apró, babra munkát adj neki, amig te csinálod a dolgod, ő is ellesz foglalva! Mi például mindig rábizzuk a cd-tartó állványt, hogy pakolja le, és törölje le! Kap egy kis ronygyot, és imádja, el szöszmötöl. :D
2012. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocs, -rongyot- akart lenni!
2012. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

reszletekben. amikor elszik

egy nap fuggonymosas, masik nap visszatenni, harmadik nap szekrenyek kipakolasa stb stb

2012. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is alvásidőben csinálom. Szerencsére délben alszik egyhuzamban 3 órát, és ilyenkor elég sokat tudok haladni, de a másik szerencsénk, hogy anyósomék a pár háznyira laknak, így bármikor átvihetem, ha dolgom akad.
2012. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kor ilyen, csakis vele, együtt tudtam csinálni.

Tavaly volt ennyi idős, én még ki is festettem, az előszobát, fürdőt és a konyhát:)

Kapott ecsetet, kis vödör festéket, (temperát oldottam fel vízben), és festett, csuda nagy szórakozás volt neki, és bevallom nekem is:)

2012. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén, babát apára bízva.
2012. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 krisztivan ***** válasza:
100%
Együtt,Ő is kap valami nagyon"fontos"munkát.Így kicsit hosszabb idő mire elkészülünk de igazából én is élvezem.Nézni ahogy egyre ügyesebb és jobban megold feladatokat,szerintem tök jó:-))18 hós,fiú.
2012. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy oldom meg a tavaszi nagytakot? Tavaly még erőlködtem vele. Idén idegbaj helyett okosabb leszek: leszarom:)(bocs)
2012. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem csinálok így nagytakarítást. tavaszi, stb. akkor takarítok, amikor kell. (minden nap egy kicsit)
2012. febr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig együtt takarítunk. Tavaly a férjem is segített, most a kisfiam is rész fog venni benne. El van osztva a munka: enyém a felmosás, polcok-asztalok letörlése, nappali rendberakása, na meg a konyha. A férjem kitakarítja a kisfiúnk és a mi szobánkat, na meg a fürdőt, de abban segítek általában. Aztán a kisfiúnk egyszer nekem, egyszer az apjának fog segíteni, nem fog megmaradni egy helyen, de annál jobb. :)

Az erkély letakarítása pedig csak apa munkája, mi oda nem megyünk ki, hanem addig bent játszunk. :))

2012. febr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!