Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te miért kezdtél hozzátáplálni...

Te miért kezdtél hozzátáplálni az anyatejhez 6 hónapos kor előtt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

4 hónaposan kezdtük belgyógyászati javaslatra.

Születése óta hasmenése volt,de olyan erős ha épp tisztába tettem és nem volt alatta semmi akár 2m-re is elcsapódott.Elvittem egy csomó orvoshoz,tömték minden féle hülyeséggel míg végül kikötöttünk a belgyógyászaton.Ott azt tanácsolták adjak neki pár falat zöldséget,gyümölcsöt az anyatejes babámnak.Hát bevált,megoldódtak a kaki gondok.Persze ez nem azt jelentette,hogy kiváltottam nála egy étkezést,csak kapott pár falat szilárdat is.

1 éves és még mindig szopizik,nem bántam meg a korai hozzátáplálást.

2012. febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
vedono tanacsara 4 honapos korban kezdtuk, mert nem hizott, sot fogyni kezdett, eloszor sinlacot kapott, de attol meg szorulasa lett, ezert szinten a vedono tanacsara elkezdtuk a gyumolcsoket zoldsegeket is (barack meggy, es sutotok, cekla) hogy kicsit lazitsak a szekletet, nagyon rakapott az uj izekre, most 7 honapos, imad enni es szopizni is, naponta 3szor eszik szilard kajat es 3 szor szopizik, + amikor meg megebred ejszaka
2012. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most 5 honapos par napja kezdtuk azert mert a sok anyatej ellenere, o nem akar enni rendesen, semmilyen formaban se uvegbol se kanallal se poharbol se fagyasztva se cicibol nem eszik annyit hogy hizzon. Minden kivizsgalas eredmenye negativ. Pedig tej van boven... En nagyon szerettem volna betartani a 6 honapot de a stressz ami emiatt bennem volt a tejet is csokkentette. Es a kisfiam eddig imadja az uj izt igaz meg csak almat kapott. Nekem is doki javasolta hogy akkor kezdjuk el.
2012. febr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan, ki és miért pontozza le azt, aki leírja a választ a kérdésre?! Mit tehetünk arról, ha nem elég az anyatej??


És már elnézést, de a tápszeres babáknál (vagy anyatej+tápszeres) eleve az ajánlás is 4 hónap.


Nálam pl. az, hogy inkább a gyümölcs, mint a tápszer nem azt jelenti, hogy 4 hónapos korától nem kapott tápszert, csak azt, hogy minden nap kapott gyümölcsöt, zöldséget is.


második voltam.

2012. febr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó, tudod, ez itt így megy.

Én már csak átsiklok a lepontozás felett, úgy vagyok vele, ha ettől boldogabbak az anyukák, hát csinálják :-)

2012. febr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük.Ezt általában a "begyepesedett" anyukák csinálják.Ők megvannak róla győződve,hogy 6 hónap előtt nem kell elkezdeni a hozzátáplálást.Van egy barátnőm,ő pont ilyen.De kérdezem én mivel jobb az ha 6 hónaposan elkezdi és egyből kivált 1-2 étkezést?A gyerek 7-8 hónapos korára eszik mindent.Lehet lepontozni :)
2012. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A kevéske anyatej miatt kezdtük a nagynál 3,5 a kicsinél 3 hónapos korban a gyümiket aztán a főzeléket.
2012. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!
2012. márc. 1. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!