Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 3 hónapos a babám,...

Lassan 3 hónapos a babám, ölben altatom el, de nem akarom tobább így, meg kell tanulnia hogy egyedül elaludjon ha álmos. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, hogy az első pár hétben nagyon nehezen böfizett és mindig rám szóltak hogy tovább fogjam hogy ne fájjon a hasa. Ennek ez lett az eredménye, hogy megszokta az ölben alvást, igaz nem is hasfájós. Le akarom mindenképp szoktatni mert lesz még 10 kiló is és nem fogom bírni cipelni a popóját. Mi a véleményetek?
2009. jún. 10. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy ha már csukódott le a szeme be a kiságyba, hátsimi és így elaludt.De ehez igazán álmosnak kell lennie.Kb. 2órát kibír ébren.Ne várd meg míg a kezedben alszik el.Egy pár nap alatt megszokja.Az enyém mindig cicin aludt.Le kell szoktatni, később nehezebb lesz.
2009. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Mi 3,5 hósak vagyunk és nagyon hasfájósak voltunk így szokott rá az ölben elelvásra.

Kb 2hete azt csinálom ha álmos és nyűgölődni kezd akkor leteszem az ágyra hagyom picit nyügizni (nem sírni), és aztán oda fekszem mellé, magam felé fordítom, simizem a hátát és a popsiját.Ha elaludt vagy a kiságyba teszem vagy ott hagyom nyugiba aludni, nekünk bevált.

Remélem segítettem

Jo babázást

2009. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom a tanácsotokat:)
2009. jún. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!