Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom ma belázasodo...

1 éves kislányom ma belázasodott. Semmi egyéb tünet csak 39,1 a láza. Mitől lehet? Nem folyik az orra, nem köhög, nem tüsszög.

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja volt először ilyen, előtte soha nem volt semmi baja.

A másik gondom hogy adtam neki germicid C kúpot, de rá 5 percre egy nagyot kakilt és nem tudom h felszívódhatott a kúp vagy se. Nem mertem lázasan hagyni ezért egy homeos Viburcol kúpot benyomtam neki. Mert nem volt több germicid csak Nurophen azt meg úgy tudom nem élehet együtt adni más gyógyszerekkel...

Hülyeséget csináltam? Egyáltalán mi lehet a kislányom baja?

azt hallottam hogy 1 év körül minden baba belázasodik ez normális. Tényleg így van?


2009. jún. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem a web doktor vagy milyen oldal. Mire számítasz? Hívd fel azonnal a gyerekorvost! A 39,1 nem játék!

Milyen butaság az, hogy 1 éves kor körül minden baba belázadosik?! Ezt honnan veszed?????????????

Életemben nem hallottam még ilyet...

Orvos! Ha rosszul van nagyon ügyelet! Ha leviszi a kúp reggel első út a doki legyen! Bármi lehet...

2009. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass a 3 napos lázról.

Talán ez lehet a baj..

Ha nem köhög, iszik rendesen, ne aggódj, biztosan legyőzi a kis szervezete! :)

2009. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
van ugy hogy nincs tünet és belázasodnak.Ha nem túl magas a láza nincs 39 körül akkor ne ízgulj mert mostanság nem kell nagyon gyorsan csillapítani.
2009. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 39.1 még nem a világ vége...

Főként ha popsiban mérted... Olvasd el a Nurofent, szerintem adhatod nyugodtan. Esetleg vegyél neki Panadolt holnap.

De írtad, hogy más baja nincs, akkor nem értem miért rémisztgetnek.

Az én fiam kb 1.5 éves lehetett, mikor pár napig lázas volt (39-40.6), a dédim pont velünk volt, másnap reggel rendelt a doki, de addig terrorizált, míg ügyeletet hívtam.. Írt fel neki antibiotikumot, másnap a doki meg jól lesziott, hogy legközelebb várjam meg, mert fölöslegesen adtam neki.. Panadol, Nurofen, 39 felett hűtőfürdő, itassam, majd elmúlik. El is múlt.


Ha nagyon aggódsz (megértem, én is frászt kaptam), holnap vidd el a dokihoz.


Jó tanács, különálló ruhát adj rá, amíg Dani kezeslábasban volt lázasodott (nem tudott kijutni a hő), amint pólóba meg naciba, lejjebb ment..

Nyugi!

2009. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a torka piros hiszen most kezdödik a betegsség csillapitod a lázat és más nem lesz akkor reggelig alszik és majd akkor eldöntöd.Lehet éjszaka is hütöfűrdözni ha a kúp nem visszi le v. csak rövid ideig láztalan.
2009. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. jún. 11. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! hogy van a babád?

pár napja az enyém is "csak úgy" belázasodott, bár neki volt 1 db hasmenése is. Kúp levitte, de aztán éjjelre nagyon felment, így bementünk az ügyeletre, ahonnan kb. elküldtek minket a francba, hogy minek vittük be, ha nem volt életveszély. Nagyon bunkók!

Meg azt mondták, hogy még ezerszer lesz lázas, ne ijedjünk már meg! Kössssz, de a láz az nem vicc, akárminek a tünete is lehet. Barmok.

Na mindegy

Remélem, lement a láza! Jobbulást!

Egyébként lehet olyan vírus, ami mást nem okoz, csak lázat.

2009. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!