Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este szirenazva vitte...

Tegnap este szirenazva vitte be 5es fel hos babamat a mento. Mit tippeltek, mi baja? Tobbi lent

Figyelt kérdés
reggel vedooltast kapott.semmi baja nem volt egesz nap majd este 7kor hirtelen elkezdett vigasztalhatatlanul uvolteni es annyira bogott,hogy nem kapott levegot,hanyt kb.6-7szer kozbe es fuldoklott.mento bevitt minket a korhazba,de nem tudtak,mi baja,reggel haza jottunk.szerintetek fogzas,vedo oltas,vagy mi lehetett?ma mar jol van.picit piros a torka
2012. márc. 22. 14:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ILYEN NINCS!VIDD DOKTORHOZ!MAS KORHAZBA.....HOL VOLT EZ MELYIK ORSZAGBAN?
2012. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Olyan krupp gyanús a dolog, de mégse, mert a levegő vétele rendben. Akkor viszont az oltásra tippelnék.
2012. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Én vagyok a negyedik válaszoló.


Egyrészt semmi okod rá, hogy így beszélj velem, ha nem lenne moderáció ezt persze máshogyan közölném veled.


Másrészt továbbra is fenntartom, hogy internetes távdiagnózist kérni hozzá nem értőktől nemhogy felesleges, hanem egyenesen veszélyes. Mit tennél, ha valaki benyögné, hogy az ő gyereke ugyanígy járt, és kiderült, hogy az oltóanyagban lévő talliumra volt allergiás? Több vérvétel, meg szaklabor kellett hozzá, mire rájöttek, a pici már akkor üvölteni kezdett, ha fehér ruhás embert látott az utcán, mert azt hitte, megint meg fogják szúrni...


Nettó hülyeség, de csak növeli az amúgy sem kevés ideget benned. Esetleg te is nekiállsz egy hosszadalmas és költséges allergiavizsgálatnak, ami jó eséllyel nem talál semmit.


A gyakorikérdések nem orvosi diagnózisok kiváltására való, és aki ezt magától nem látja be, az erre való célzást pedig személyes sértésnek veszi (valamint ennek megfelelő modorban válaszol rá), az vagy nem normális, vagy kismama.


Mondjuk a kismamáknak ritkán sikerül normálisnak maradniuk.

2012. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az off-ért, de mi is külföldön élünk, és itt is a gyerekorvosnak küldik a zárójelentést, nem a szülőnek adják.

Úgyhogy ebbe biztos nem tévedtek, van ahol így csinálják.

Vidd el a gyerekorvoshoz, lehet hogy ő többet tud mondani, ha nála van a zárójelentés.

2012. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Off-ra:

Az, hogy külföldön van, csak később derült ki. Alapból mindenki úgy válaszol minden kérdésre, ahova nincs oda írva, hogy nem Mo-ról ír, mintha itthon lenne...

Akkor te, mint szülő nem is tudod, hogy mivel volt kórházban a gyerek, mit csináltak vele? Érdekes.

2012. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

14. vagyok.

De volt aki válaszolt utána is. Lásd, 11-es válaszoló.

Amúgy meg az orvosok ugyanúgy konzultálnak a szülővel, elmondják mi a baja, mit adnak neki, legalább is én tudtam mindenről zárójelentés nélkül is.

2012. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen, válaszolt a 11-es is, hogy ilyen nincs. Nem hiszem, hogy csak a zárójelentés hiányára lehet ezt érteni, én inkább arra értettem, hogy olyan nincs, hogy nem tudják, hogy mi volt ez, és hazaengedik. Szerintem.
2012. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2.válaszolónak van igaza...a sírás miatt hányt..unokanővérem babája ugyanígy hányt a sírástól 7 hónaposan..hidd el,semmi baja nem lesz.(sajnos hányós az ő babája is,van,h hányásig hisztizi magát)mielőtt lepontoznátok:NEM VÉLEMÉNY,HANEM TÉNYEK!!! neki ilyen a babája,lehet nektek más bajotok van,nem tudom,de neki ilyen a kicsije.sajnos,ha valamitől nagyon megijed,addig sír,míg szegény hányik.de persze ez nagyon ritkán van,de többször előfordult már.és teljesen egészséges!!!
2012. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem oltási károsodott lett de remélhetőleg kissebb a probléma. Lehet kicsit sok volt neki a védőoltásból, és az idegrendszere így reagált. De ha már másnapra megnyugodott akkor remélehetőleg minden rendben lesz. Fontos, h említsd meg a házi dokinak, h mi volt.

Jobbulást!

2012. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
4es,te extra mentalisan beteg vagy.kerdezem,nincs-e valakinek hasonlo tapasztalata,nem diagnozist kertem,tippet,hadd legyen valamibol kiindulnom.masoknak-akik velem vitatkoznak,azok jarjanak utana,hogy MARPEDIG HAZA ENGEDTEK ZAROJELENTESSEL,AMIT OSZINTEN MEGMONDTAK,NEM TUDJAK MITOL VAN,EZT NEM IRTAK BELE.A MASIK ZAROT DOKINAK FAXOLTAK.18assal egyetertek,szerintem is hanyasig bogte magat.se elotte,se utana nem latok semmi bajat.dokik azt mondtak virus vagy szuri helye faj,nem tudjak,ha van valami,menjunk vissza.
2012. márc. 22. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!