Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este szirenazva vitte...

Tegnap este szirenazva vitte be 5es fel hos babamat a mento. Mit tippeltek, mi baja? Tobbi lent

Figyelt kérdés
reggel vedooltast kapott.semmi baja nem volt egesz nap majd este 7kor hirtelen elkezdett vigasztalhatatlanul uvolteni es annyira bogott,hogy nem kapott levegot,hanyt kb.6-7szer kozbe es fuldoklott.mento bevitt minket a korhazba,de nem tudtak,mi baja,reggel haza jottunk.szerintetek fogzas,vedo oltas,vagy mi lehetett?ma mar jol van.picit piros a torka
2012. márc. 22. 14:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem lehet affektiv apnoe??? az en babamrol 2 honaposan derult ki...es akkor kezdodott amikor a korhazban vervetel celjabol megszurtak tobbszor a fejet. Onnantol hetente vagy havonta egyszer elojott... Ugy kezdodik, hogy erosen sir. Nem úgy mint maskor. És nem vesz levegot. Rangatozik a teste. És ha nem tudod megallitani elajul. Lehet nektek ez ment at hanyasba.... Rossz lehet kulfoldon ilyen picivel, en reszben ezert jottem haza, amig nagyobb nem lesz!

Nem tudsz esetleg onnan felhivni egy magyar orvost? En is volt, hogy megkertem Anyut hivja fel az otthoni orvost, vedonot. Csak hogy megnyugodjak....

2012. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
mi az a affektive appnoe?nem talaltam googlebe semmit
2012. márc. 23. 10:01
 23/25 anonim ***** válasza:
2012. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
szerintem ez volt :(((((((((((((((((((( ez szornyu,de artalmatlan?:/ akkor jo...nagyon ijeszto,annyira bogott,hogy nem vett levegot meg hanyt tobbszor.ezt itt nem emlitettek ugyan a hanyast
2012. márc. 23. 11:46
 25/25 anonim ***** válasza:
Tudom ez nagyon rémisztő,minden nap ettől féltem,mert nem tudtam mi okozza. Általában álmos volt olyankor mikor előjött nála. Azt mondta a doki,hogy ilyenkor ki kell zokkenteni,ki kell vinni azonnal a szabadba,akkor is ha hideg van,de abból a helységből mindenképp. Meg kell mosni az arcát hideg vizzel és fújni az arcába erősen,hogy vegyen levegőt.Volt hogy hangosan énekelni kezdtem,de talán a legjobban az jött be,hogy feldobtam a levegőbe picit és elkaptam. Eddig sikerült mindig kizökkentenem. Egyszer kellett kihivni az orvost,mert félóránként újrakezdte és germicid kúpot kapott,ebbe van egy kis nyugtató. Azt mondták 4 éves korig tart. Most 10 hónapos,utolsó ilyen rohama 6 hónapos kora körül volt,azóta átalakult. ordít,de vesz levegőt és rángatózik. A lényeg,hogy amikor elindul maradj higgadt,csak tedd amiket ilyenkor kell. Nem szabad hagyni sokáig sírni,azonnal cselekedni kell. Én így tudom kordában tartani!
2012. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!