Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kb.1.5 hónapja velem...

Ha kb.1.5 hónapja velem alszik a babám (az ágyában üvöltött, és 15 percenként kelt) de vissza szeretném szoktatni az ágyába, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Nem azért üvölt,mert éhes vagy szomjas lenne,foga sem jön épp,hasa sem fáj.Nem fázik,mellettem még izzad is,de nem bánja...Most 8.5 hós,6 hónapos koráig simán aludt az ágyában,de azóta tiszta kínszenvedés minden éjszaka.Mellettem valahogy még elalszik,de mihelyst visszateszem,már ordítva fel is ébred.Én nem tudok úgy pihenni,hogy ott van mellettem,emiatt tisztára zombi vagyok már amióta velem alszik.Szeretném a saját ágyában altatni újra.Sajna mióta le kellett engedni a kiságyat,még rosszabb a helyzet,mintha utálna benne lenni.Rács nélküli ágyban nem merem altatni,mert rettenetesen izeg-mozog,forog éjjel is.Nagyon szeretem a lányom,de hogy nem alszom több mint 1.5 hónapja csak 1-2 órát,ez így nem mehet tovább...
2009. jún. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem most fognak lepontozni4

Nekünk ugyan ez volt a helyzet és megelégeltem. beraktam a szobájába sz ágyába és sírt. első nap 1 órát sírt a harmadik napon már csak 10 percet. és egy hét után végig aludta szinte az éjszakát a kiságyában. nagyon nehéz volt, hallgatni ahogy sír, de nekünk másképpen nem ment. Ez 8 hónapos korában volt.

1 hónaposan szinte hang nélkül alszik el este. délután meg 1 hétből egy szer sír csak el alváskor.

Az is lehet, hogy rossz helyen van az ágy, mert mi is átraktuk máshova és onnantól nyugodtabban aludt.

érdemes ezt is kipróbálni.

2009. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

JA és az esti rituárét mindig ugyan úgy csináljuk.

ÉS ez bevált nekünk.

Sok sikert!

2009. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam az ágy átrakására,és a párom szorgalmazza az üvölteni hagyást(most ő a földön alszik,mert kicsi az ágyunk)Nagyon nehéz dolog ez..Én nem pontozlak le,sőt megértelek,miért tetted anno ezt:)
2009. jún. 22. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ágy átrakást szerintem próbáljátok meg. nekünk az is sokat közrejátszott. egy próbát megér!

Remélem sikerülni fog!

2009. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálhatod azt is, hogy egy pólódat, vagy hálóingedet odateszed mellé.

Az én babám belefúrja a kis fejét, és úgy alszik.


Ez így gusztustalanul hangzik leírva, de természetesen használt ruha legyen, amin érzi az illatodat.

2009. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket lányok,mindet ki fogom próbálni!
2009. jún. 22. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, az en fiam mar 5 eves mult, de sokat nem hasznaltuk a kisagyat. Pedig en is probaltam sok mindent, az altalatok is leirt szigoru, "könyörtelen", " hagyom, sirjon csak" -ot is, de hiaba .... Aztan egyre nagyobb lett, es egyre jobban megtudtam vele beszelni a dolgokat. "Ma velünk, de akkor holnap a helyeden..." korszak következett. Ezerszer mondja el, hogy "imad köztünk bujcizni, es imadja ha apja horkol, vagy ahogy en szuszogok." Mi is imadunk vele aludni, csodalatos erzes, pedig tudom, hogy nem ez a legjobb szülöi megoldas, megis arra a következtetesre jutottunk a ferjemmel, hogy azert vagyunk ilyen szuper jo baratsagban, harmoniaban mert igy elünk. Ez persze nem jelenti azt, hogy csak igy lehet öszinte kapcsolat szülöi es gyermek között. Ez a mi peldank, a mi eszrevetelünk, mi gondolatunk. :)
2009. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!