Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bolti dobozos tejet fel...

A bolti dobozos tejet fel kell e fözni a 9 honapos babamnak moelott inna, vagy adhatom csak megmelegitve?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 22:48
1 2 3 4
 1/34 xStefix ***** válasza:
57%
Én 1 éves koráig azért várnék a tehéntejjel, akár allergiagyanús, akár nem. És akkor is, ha tápszeres.
2012. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak provokáció!
2012. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
22%

Miért lenne?

Van egy rakás hely a világon,ahol adnak mindenféle fura dolgot a gyereknek.....

Miért akarod ilyennel megitatni?

2012. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 xStefix ***** válasza:
73%

De mi ebben a kirívó dolog?

Az, hogy a kérdező esetleg nem olvasta az ajánlásokat és/vagy nem szándékozik eszerint haladni?

Nem értem, miért olyan fura a kérdés. Ennél sokkal meglepőbb dolgok is íródtak már ide...

2012. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
37%

Nem az volt a kérdés, hogy adjon e tejet neki.

a bolti uht tejet nem kell felforralni, csak melegíteni. Persze ha forralod sem lesz semmi baja.

A házi tejet kell forralni

2012. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Én is kb ekkor tájt kezdtem el adni a tejet neki.

Igen,,mindenképpen forrald fel,és hűtsd le (én át is szűrtem nehogy kis föl kerüljön a cumis üvegbe,mert akkor a kicsi bemérgesedik ha nem jön a hami)

Egyébként én is óvatos voltam a tejjell míg nem belenyalt a joghurtba..de tudom tesóm példájából ill a védőnőtől ha bármilyen tejterméktől legyen az 1 kiskanál nem pöttyösödik be akkor adhatok neki tej terméket..így kezdtem a tejet..:-)

Sok sikert biztos szeretni fogja..

(az enyémek 4 és 3 évesek de a mai napig semmi bajuk a tejtől és amint elkezdtem adni nekik onnantól semmi tápszert nem fogadtak el...)mai napig imádják a tejet kakaót ezzel fekszenek és kelnek:-))

2012. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
33%
De innék most én is egy kakaót!:D
2012. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 xStefix ***** válasza:
86%
A joghurt savanyított tejtermék és pont azért ajánlatos ezzel kezdeni, mert általában jobban tolerálják a babák, mint a rendes tejet. De attól, hogy a joghurtot bírja valaki, még nem jelenti azt, hogy bármelyik másik tejterméket vagy a tehéntejet is tutira tolerálni fogja. Ezt a védőnőnek is tudnia kellene.
2012. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
22%

akadálya??

A langyosnál kicsit melegebben a legfinibb...az enyémek mindíg úgy kérik

előző hozzászóló voltam:-)

2012. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%
Nincs itthon:))))))De köszi!:P
2012. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!