Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki az, aki nem ért egyet az...

Ki az, aki nem ért egyet az igény szerinti szoptatás olyan formájával, hogy ha nyafog a baba, rögtön cicit kap, akkor is, ha rövid idő telt el az utolsó szopi óta? És miért?

Figyelt kérdés
Itt most sz első időkre gondolok, amikor az ember még nem pontosan tudja, mi is pontosan s babóca baja. Minden választ nagyon köszönök.
2012. ápr. 1. 17:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit!!!!!!!
2012. ápr. 1. 21:37
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske! Kedves 8. válaszoló! És hogy szoktattad át a 3 órára, miben volt nehéz?
2012. ápr. 1. 21:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Gondoltam hogy nem te voltál! Hanem egy olyan anyuka valószínűleg, akinek ez a fajta módszer bejött, én is ezt a módszert részesítettem volna előnyben, de már aludni sem bírtunk, nagyon fáradt voltam, emiatt szerintem nem is volt elég a tejcsi sem.

Úgy csináltam hogy elkezdtem kitolni időben az étkezéseket, persze ez nagyon nehéz volt, de végülis sikerült... (azóta éjszaka is többet alszik).

Egyébként a védőnőm tanácsolta az óránkénti szopit, mivel ő is látta hogy mennyire kivagyok és emiatt már tejem sem volt... azt mondta hogy vannak ilyen cicifüggő babák, akiknél nem jön be az igény szerinti szoptatás. Azóta van normálisan tejem, és azóta van időm magamra és a háztartásra is!

2012. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
előző vok a védőnőm a 3 óránkénti szoptatást tanácsolta, nem óránként, elírtam.
2012. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!