Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig fel veszitek a babátoka...

Mindig fel veszitek a babátokat vagy van hogy hagyjátok egy kicsit sírni?

Figyelt kérdés
3 honapós mult és van hogy etetés után nem akar az ágyban maradni, ilyenkor sir és nem tudom felvegyem-e?
2012. ápr. 2. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Van amikor felveszem egyből, van amikor nem. Ha keservesen sír, látod rajta, hogy valami bántja, vedd fel. Ha csak unatkozik, ne vedd ki rögtön, maradj ott vele, simogasd, beszélgess vele.
2012. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem hagyom sírni. Ha hagyod sírni nem azért fog elaludni mert megnyugszik, hanem mert elfárad. Lehet fáj a hasa azért sír evés után.
2012. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vedd fel, én mindig felveszem, játszok vele, megint lerakom, a szőnyegre mellé fekszem. stb.
2012. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te érezheted.


egy 7 hós gyermek azért sír mert valami baja van. Nincs minden szükséglete kielégítve. és ide tartozik a látni, tanulni vágyás, vagy ölelés, szeretet is.

addig tudattalanul sírnak végül is az életükért sírnak.


7 hós felett jut el az agy arra a szintre hogy tudatosan sír hogy valamit elérjen. ekkor már tisztában dolgok vonzatával, ha sírok anya bejön.


és 3 hós babámat nem ahgytam sírni, persze a wc-re kellett menni, vagy csak nyöszörgött az más volt. de sírni nem hagytam.

2012. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha etetés után sír, akkor lehet böfi vagy puki miatt teszi ezt, úgyhogy ilyenkor jobb őt felvenni, hogy könnyebben menjen az emésztés (függőleges helyzetben általában jobb ilyenkor a babáknak).
2012. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hasfájós egyáltalán és nem rögtön az etetés után teszem le, persze még foglalkozok vele azért nem értem hogy miért nem akar egyedül is el leni egy kicsit?
2012. ápr. 2. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te szeretnél gubbasztani egyedül egy kiságyban, ahol habár tudsz nézelödni, de semmi más nincs?

nem lenne jobb ölelkezni valakivel, kicsit látni a világból?

de az is lehet túl sok minden vagy túl kevés minden lóg a feje felett így képtelen lekötni magát.

2012. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned.

Én ma már azt mondom, néha pár percet hagyhattam volna a Fiamat a kiságyban, és akkor könnyebben átvészeltük volna az első hónapokat ... Őt hiába tettem játszószőnyegre, hintába, bárhová, csak ölben volt el ...

Ez persze jó és szép, de amikor az embernek főznie, mosnia, takarítani kéne, esetleg hajat mosnia, ennie, pisilnie, akkor elgondolkodik azon, hogy biztos jól csinálta - e, hogy rögtön felkapta a síró gyereket.

A Fiam már 1 éves, imádnivaló, imádok babázni vele, de az első 8 hónap igazi túlélő-hadművelet volt, hogy szépen fejezzem ki magam.

A következő Babánál már kicsit másként fogom csinálni ...

2012. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ahol van masik kisgyerek is, mint nalunk, ott keptelenseg azonnal pattanni es szorakoztatni.
2012. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem tette soha a kiságyba azért, hogy "legyen el egyedül".

ha ilyen volt akkor játszószőnyegre tettem, oda ahol én is voltam. a kiságy nálunk alvásra való :)


igaz én sírni se hagytam, ha nyügizett, leültem mellé, a házimunka sajnos megvárt mindig :D

2012. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!