Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit szoktátok babusgatni...

Mennyit szoktátok babusgatni a babátokat?

Figyelt kérdés

Imádom simogatni, ölelgetni a fiamat :) Néha azt érzem, hogy eltúlzom, de hát olyan aranyos!

1 éves a fiam és cuki dolgokat , csinál állandóan :)


Kérlek osszátok meg velem, hogy mennyit babusgatjátok, és azt is hogy fiú vagy lányotok van.



2012. ápr. 5. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem lányom van és annyit amennyit engedi és igényeljük. elég sokat.
2012. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Én is pont így vagyok vele, mindig olyan cuki dolgokat csinál! :D Kislány, 10,5 hónapos. Mindig azt mondom, hogy olyan puszilgatni való husis pofija van és nem tudom megállni, hogy megpusziljam, de ő már "nagylány" és nem mindig engedi. :)
2012. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére a 13 hónapos fiam pont olyan bújós, mint én, így kiélhetem magam :-) Úgy kezdődik a reggel, hogy magam mellé veszem az ágyba és összebújunk. Olyankor még ő is le van nyugodva és mindig az arcomhoz nyomja a kis pofiját én meg szorosan átölelem, így fekszünk még kb. 10 percig. Egyszerűen erről nem tudok lemondani :-) Így jól indul a nap, de egyébként egész nap puszilgatom és ölelgetem, de hagyja is, szóval teszem ezt addig, amíg engedi. A fiúknak úgyis hamarosan ciki lesz, ha anya puszilgatja őket :-( Addig is kiélvezem a helyzetet! Meg persze nem tudom elégszer elmondani neki, hogy mennyire imádom!
2012. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyit hagyja, imádom ölelgetni, puszilgatni. 8 hónapos kisfiú.
2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos nagyon érzékeny kissrác. Sokat bújik, ő egyszerűen ha olyanja van felmászik az ölembe, a mellemre hajtja a kis fejét, bevágja az ujjacskáját és csak szuszog rajtam akár 30 percet is. Szereti ezt, én meg jobban :-) Aztán van, hogy elkapom a frakkját összevissza csókolom, hagyja, szereti ezt is, nevetgél, kacarászik. Napjában többször, de még nem figyeltem meg, hogy hányszor. De nem megyek oda hozzá ha nagyon játszik valamivel, olyankor nem zavarom még a szeretgetésemmel sem.
2012. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiacskám már 3 és fél éves, de még mindig sokszor puszilgatnám. Már nem igazán hagyja, de vannak napok, amikor ő is igényli, és akkor rengeteget. 2 hónapos kislányomat viszont egyfolytában. :D
2012. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves kislányomat nagyon sokat szeretgetem, már nem mindig engedi, vanamikor pofoz inkább és eltol, de vannak gyönyörűséges pillanataink amikor ölel és puszil! :) Az 5 éves fiamat csak ritkán tudom, mert nem szereti, de azért néha ő is odabújik. A legszebb amikor mind a kettőt babusgathatom egyszerre! :DDD
2012. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!