Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap lesz 1 hetes a babám,...

Adri baba kérdése:

Holnap lesz 1 hetes a babám, de nem akar büfizni csak a szelek mennek, mit tehetnék hogy büfizzen? Az infocol segít majd neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ezért ne adj neki semmit..tedd a válladra és simogasd vagy körkörösen vagy fentről lefelé a hátát.Nekünk is volt,hogy 15perce jött sőt olyan is,hogy letettem anélkül és mikor felsírt ez volt a baj,de sztem ne gyógyszerezd ilyesmiért,nem szabad..a lényeg,hogy úgy fektesd le,ha büfiznie kell és kijön,kibukik nehogy vissza nyelje...nézz rá sokszor olyankor.

Üdvy:11hós baba mamája

2009. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Szopi után tedd a picit a válladra úgy,hogy a kezecskéi lelógjanak a válladról,és 10 percig hagyd úgy,közbe finoman paskolhatod a hátát.Ha ezután sincs büfi,fektesd le,majd ha sír vedd fel újra,sokszor ilyenkor jön ki egy kiadós büfi.

Az infacol inkább a pocakfájásra szolgál.

2009. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém sose büfizett még ilyen korában, és nem is fájt a hasa. ha a tiednek se fáj a hasa, szerintem ne aggódj emiatt, hagyd a csudába. most az enyém 3 hónapos, szokott jó nagyokat böffenteni, de nem kell se ide se oda raknom, egyszerűen kajálás után amint függőlegbe kerül, már jön is kifelé a benyelt levegő. de most sem minden kajálás után csinálja. vannak gyerekek, akik jól szopnak, és nem nyelnek felesleges levegőt.
2009. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Segít még ha keményebb ágyon hasra fekteted, hogy egy kicsit mocorogjon, ennek következtében nyomodk a pocakja.Pár perc után vedd fel, s van esély, hogy kijön a büfi. A kórházban nekem azt tanácsolták, hogy ha hosszabb ideig nem büfizik tegyem hasra, s a feje jobbra nézzen. Ez bevált, volt hogy így fektettem le a gyereket, s alvás közben így könnyitett magán.
2009. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiammal rengeteget kellett várni,míg végre megérkezett.Nagyon fárasztó volt az éjszaka közepén,hogy akár egy órát is váratott magára.Mire rájöttünk,hogy ha egy kicsit letesszük,és utána emeljük fel,akkor mindjárt jön is.Nálunk is volt,hogy sírással jelezte,hogy vegyük fel,mert jööön...
2009. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy teljesen mindegy, hogy alul vagy felül jön- e ki a bentmaradt levegő, úgyhogy szerintem ne akard mindenáron büfiztetni, ha pukizik.
2009. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!