Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos fiam csak ölben...

13 hónapos fiam csak ölben hajlandó egésznap lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hasfájós volt 5 hónapos koráig,így nagyon sokat volt kézben.4 hónapos korában kint volt a két alsó foga,tehát 3 hónapos kora óta folyamatosan fogzik,14 van már kint.

Sajnos egésznap nem mozdulhatok mellőle,mert amint kilépek a helyiségből ahol éppen tartózkodunk,azonnal sír utánam és senki nem tudja megvígasztalni,csak akkor ha felvesszük.

Mivel nekem nem ő az első babám,a nagyobbal is kell foglalkoznom és ugye a háztartást is vezetnem kéne mellette,de nem megy.Sajnos a babám tapad rám,nem tudok tőle semmit sem csinálni.Van,hogy akkor tudok főzni,ha a férjem itthon van szabadnapon egy héten 3x.

Nagyon nagyot csalódtam magamban,mert az első babámmal nagyon jól ment minden,igaz nem volt hasfájós,de könnyebben vettem az akadályokat.

Szeretném ha a kisebbik,nem tapadna ennyire rám,mert szeretnék néha egy kicsit egyedül is lenni.

Naponta egyszer alszik 1 órát,akkor gyorsan megcsinálom amit tudok.

Sajnos a férjemmel sem akar elmaradni,csak max. ha felveszi.De mivel neki gerincsérve van,nem sokat tudja kézben tartani.Így amint lekerül a földre sír.

Szóval,nagyon el vagyok keseredve,mit tehetnénk,hogy ne folyamatosan engem keressen vagy ne az ölünkben akarjon ülni,hanem eljátszon magának vagy ha nincs suliban a testvére vele is játszon?

Gondolom elkapattuk a sok ölben hurcolással amikor hasfájós volt,de szeretném ha ennek vége lenne,mert már nagyon nehéz a súlyra és egyre nehezebb lesz.No meg jó volna,ha egy kis lélegzetvételhez is tudnék jutni.

Sajnos rokon és barát a közelben sincs,külföldön élünk.

Aki tud ötletet adni,kérem segítsen.Köszönöm.


2012. ápr. 10. 13:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Elnézést itt vagyok...Közben a férjem munkanélküli lett és szinte minden megváltozott,rengeteg időm lett így,hogy nem én egyedül csinálok mindent és a fiam is kevésbé hisztizik már.

Nagyon köszönöm,hogy segíteni akartál. :)

2012. ápr. 19. 17:50
 12/12 xStefix ***** válasza:
Ó, hát ez kevésbé jó hír a munka miatt; de a gyerkőcnek és neked meg pont jó is. :)
2012. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!