Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmagyaraznatok, hogy van az,...

Elmagyaraznatok, hogy van az, hogy baba uszas-1 honapostol lehet vinni, baba-mama uszasra is, ok meg nem mozognak a vizben, hogy hogy nem faznak meg?

Figyelt kérdés
A legmelegebb homerseklet a 31 fok, amit talaltam. Nyilvan ok, ha igy van kitalalva, csak en nem ertem
2012. ápr. 10. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is értettem, hogy a megfázásra kérdeztél. Éppen ezért írtam én is, hogy 4 hónapos kortól ajánlják (nálunk legalábbis), mert addigra van már a babának annyi immunrendszere, hogy ne fázzon meg. 1 hónaposan még simán megbetegedhetne... Te azt írtad, hogy "nyilván ok, ha így van kitalálva, csak én nem értem". Erre írtam szerintem mindenki, hogy NEM ÍGY VAN KITALÁLVA! Hanem úgy, hogy 3-4 hónaposan, mikor már túlvan a baba a kötelező oltásokon, az orvosa pedig ad megfelelő igazolást arról, hogy mehet úszni (legalábbis a jobb helyeken kérnek ilyet), akkor már nem olyan valószínű, hogy lebetegszik. A víz kellőképpen meleg és a baba pedig mozog! Csak úgy jár a kezük-lábuk! Az egész max. 1 óra és pl. velünk is volt úgy, hogy a kisfiúnknak nem volt kedve pancsizni, nem csinált semmit, így fél óra után eljöttünk.

Érdemes egyébként oda menni babaúszásra, ahol erre külön medence van. Pl. mi a debreceni Gyógyfürdőbe jártunk, ott a babaúszás medencéjében csak és kizárólag babaúszás van, speciális fertőtlenítés, szűrés, ami nem árt a baba bőrének, a víz pedig 34 fokos.

2012. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ok,en 31fokost talaltam,es barmikor lehet vinni,jol megfazott,elvittem 4 honaposan,meg oltas elott,egyaltalan nem mozgott a vizben
2012. ápr. 12. 12:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy bármikor lehet vinni? Volt ott oktató, vagy valaki, aki segített, hogy mit, hogyan csináljatok? Szerintem te nagyon rossz helyet fogtál ki akkor. :(
2012. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem volt..
2012. ápr. 13. 13:34
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor már értékek... :( Egy szakképzett oktató által vezetett babaúszás egy igazi élmény! Tanácsokat ad, figyel, segít. Teljesen más, mint ha csak úgy bemész egy usziba. Nyilván a babád is azért fázott meg, mert nem voltak megfelelőek a körülmények. Nincs a közeletekben szervezett babaúszás? A védőnő vagy más anyuka hátha tud róla.

Remélem a babád már jobban van!

2012. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*értékek=értelek
2012. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!