Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz még jó evő a babám?

Lesz még jó evő a babám?

Figyelt kérdés
10 hós kislányom nagyon jól evett, imádta a főztömet,nem volt válogatós. Két napja elrontotta a gyomrát (szezámmagot tettem az ebédjébe, allergiás lett rá, hányt). Másnap nem akart enni, szopizni igen. (ez érthető az előzmények után). Délután már megevett egy fél üveg sütőtökös almát. Reméltem, hogy ma ebédelni fog. Ahogy megette az első kanalat elkezdett sírni. Éhes volt, tudom, mégsem akart enni. Megszoptattam, evett jól. Majd fél órára rá odaadtam neki a maradék fél üvegnyi sütőtököt. Jó ízűen megette. Lehet, hogy rossz élménnyel társítja már a főztömet, és nem fog enni? Vagy hamarosan visszaszokik rá? Mit tegyek? Egy kicsit elkeseredtem :-((
2009. jún. 19. 12:15
 1/3 A kérdező kommentje:
az jutott még eszembe, hogy lehet a fogzás miatt van?? Az alsó két fognál semmi baj nem volt.
2009. jún. 19. 12:35
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet a foga,mert az én 9hós fiam is imádott enni,aztán egyik percröl a másikra nem akart!igy ment ez 1-2hétig,aztán tegnap kibújt az elsö fogacskája:))
2009. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A betegség lehet oka annak, hogy "anyuzni" akar most, és a legközelebb szoptatás közbe kerül hozzád! Nyugi fog még jóízűen kanalazni.
2009. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!