Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha egy két...

Szerintetek baj, ha egy két hónapos baba tv-t néz? (Szereti nézni, és az anyja hagyja is neki? )

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
:)
2012. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem baj. Van egy csatorna Duck Tv, ott vannak újszülöttek látásfejlesztéséhez készített animációk is pl. Az enyémek is nézték, a kisebb pedig imádta ezt a csatornát. A Tv nem az ördög műve, csak tudni kell helyén kezelni. :)
2012. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy szereti nézni? Mondta?

Az ő kis agya még egyáltalá nincs felkészülve ezekre a gyorsan változó fény- és hanghatásokra. Én biztosan nem hagynám, ahogy 1 éves korig nem is nézett TV-t a fiam, azóta is csak mese DVD-ket.

2012. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Epilepsziás rohama lehet a gyors fényváltozások miatt.
2012. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Csak ott nyugszik meg, úgy értem, hogy szereti.
2012. ápr. 15. 18:16
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Miért? Azt talán mondta, hogy egyáltalán nincs még felkészülve a tévére? :-D

Ugyan már. Az enyémek nézték, ma már rá se bagóznak, 4 és 7 évesek. Most a legkisebb aki 10 hónapos, néha nézi, mert én nézem, vagyis szól a tévé. Néha odanéz, ha mese megy akkor megáll megnézi. Biztos vagyok benne, hogy idővelőt sem fogja érdekelni.

Tudni kell helyén kezelni a dolgot.

2012. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 3. és 4.! Kérlek titeket,hogy valamilyen úton-módon, nézzétek meg a Duck Tv-t. Egyáltalán nem villog a képernyő,nincsenek hirtelen hang-és képhatások. Hihetetlen dallamos,és ötletes. Állatkák,emberkék hangutánzása és lágy zenék összessége. Semmi irritáló. Az én kislányom is nézi néha. 10 hónapos. Soha nem engedném Minimax és egyéb durva csatornák nézését! Ez a csatorna 0-3éves korig van, még engem is megnyugtat! Mindent ésszel kell csinálni,és határt szabva. Ha működik,akkor nem lesz Tv és számítógépfüggő egy gyerek!!!

Egy gyermeke érdekeit védő anyuka...

2012. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Hol vagy előfizető, hogy nálatok van duck tv?
2012. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

A mi babánk születése óta szeret tv-t nézni. Nem tévézünk sokat, esténként 1-másfél órát. Ilyenkor elfekszünk az ágyon mindhárman, a baba középen, mi nézzük a tévét, ő pedig, gondolom, azt élvezi, hogy velünk van. Nagyon nézni még úgysem tudja, mivel még nem tud ülni, nem is látja. A tévé egyébként alkalomszerűen nézve jó hatással van a babák látásának és hallásának fejlődésére - mivel ingergazdag. Persze nem a gyorsan villogó, idegesítően ordítozó műsorok. De azokat mi sem szeretjük.

Szóval alapvetően nem baj, csak meg kell válogatni, hogy mit néz.

2012. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem bajidőnként belefér,semmi baja nem lesz


Digisek vagyunk és van duck tv-nk.Szerette,de már 10 hónapos és nem köti le.

2012. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!