Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha egy két...

Szerintetek baj, ha egy két hónapos baba tv-t néz? (Szereti nézni, és az anyja hagyja is neki? )

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 18:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen baj, egyáltalán nem szabad ilyen pici babának semmilyen tv-t nézni. Bőven elég neki a külvilág ingereit felfogni, még attól is iszonyúan elfáradnak. És valóban okozhat epilepsziás rohamot az arra hajlamos babáknál.
2012. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Digi van,de UPC-n is megtalálható! :)
2012. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Az én kisfiam is imádta a Tv-t 3 hónaposan, 1-2 hétig tartott, aztán azóta nem érdekli. Néha rápillant napközben + reggel megnéz egy mesét, de ennyi.
2012. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%

Nyugi!

Az én fiam is imádja! Születésétől fogva nézte, most 14hónapos. Semmi baja sincs, nem lett epilepsziás, és nagyon jól fejlődik.

Én etetés közbe alkalmaztam a tvt, meg amikor valamiért kikellet mennem, és szerettem volna ha a baba nyugodt :)

Lekötötte a tv :)

2012. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk mindig megy a tv,eleinte nézte,de most észre sem veszi,hogy megy,egyáltalán nem érdekli.(9 hós)mondjuk soha nem nézettem vele,nem mesecsatorna megy,csak simán bármilyen csatorna.
2012. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 xStefix ***** válasza:
44%
Kérdező, szerintem az azért kifejtendő válasz lenne a részedről, hogy "csak ott nyugszik meg"...
2012. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha sír, és nem lehet megnyugtatni sehogy, akkor a tv-t bekapcsolják neki. Zenecsatornát nézet vele, mikor ott vagyok náluk, akkor a Viva tv megy szinte mindig. Azon a csatornán a zenéket és klippeket szemrebbenés nélkül nézi.
2012. ápr. 16. 07:24
 18/23 anonim ***** válasza:
47%

Ez jó:-)Én azt hittem, hogy csak az én barátnőmnek ilyen flúgos a gyereke. De nem. Már 3 éves, már nem érdekli a tévé, de amikor kicsi volt CSAK és kizárólag a Viva tévé nyugtatta meg. Ha nem látom akkor nem hiszem el, de ténleg így volt. Jó pár hónapig talán 3 vagy 4 hónapig a viva volt a nyugtatója :-))

Aztán ahogy jött el is múlt, ma már csak nevetünk rajta, szóval nyugi, nem lesz baja.

Van amelyik gyerek a mikró mellet tud aludni, van akinek telefoncsörgés kell, van aki csak babakocsiban, van aki csak ölben...szóval ők ilyenek:_)

2012. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk mindig szól a tv. most 9 hós a babám és csak a reklámokat nézi meg, a többi nem érdekli egyáltalán. nem gondolom, hogy ennyivel ártanék neki.
2012. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%
a lcd plazma tvk nem villognak
2012. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!