Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb babakocsi, és...

Melyik a jobb babakocsi, és miért: a Concord Fusion vagy a Jane Nomad? És a Nurse az a Jane hígított változata lehet, vagy megbízható, csak olcsóbb?

Figyelt kérdés
A neten böngészve közel egyformának tűnt, van minőségbeli különbség? Erdei kirándulásra, hóban, sárban jók ezek a babakocsik? Ha jól láttam, műanyag kerekei vannak, nem kopnak gyorsan?
2012. ápr. 16. 08:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Terepképességei az én lengyelemnek is jók, csak nagyon oldalra húz, képtelenség egyenesen előre tolni, meg a sportrész öve nagyon gagyi, nem lehet rendesen bekötni a gyereket.
2012. ápr. 17. 13:43
 12/18 A kérdező kommentje:
Írhatna már valaki Jane-s is.
2012. ápr. 17. 13:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Jane Nomados vagyok. Isteni kocsi, csak dícsérni tudom, de hogy könnyű lenne, hát azt cáfolom. Cefet nehéz, viszont minden igényt kielégít, kivéve a könnyűséget. Mindene megfelel a legújabb előírásoknak, mózese is beköthető, ezért nehéz éppen, mert benne van az "anyag". Minden van benne, szűnyoghálótól kezdve, minden, profi kis kocsi, csak ne kelljen emelni.
2012. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem a súlya nem számít, nem kell emelni, se autóba pakolni. Hóban, sárban is elmegy jól? A sportrészt mennyire lehet fektetni, jó ülni még nem tudó babának? Mózese mekkora?
2012. ápr. 27. 17:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Hóban és sárban is elmegy, könnyű tolni, egy újjal is lehet, nagy kerekei vannak, (az elsők is nagyok). A sportrésze 180 fokban dönthető, tehőt majdnem vízszintes, de amíg nagyon pici a baba addig érdemes inkább a mózest használni, de teheted a sportrészbe is, mert ha teszel alá egy plédet, akkor attól már vízszintes lesz. Travel systemre fel van készítve, bár írtad, hogy nem autózol. A mózesét a lányom 5 hónapos koráig használtuk, akkor volt 8 kg a kicsi. Még elfért volna benne, de jobbnak láttam már a sportrészre váltani. A mózese is dönthető, tehát fel lehet csavarni a háttámláját. Most a fiammal használjuk, nagyon szeretem. A hordohozóhoz és a sportrészhez is tartozik szűkítő.
2012. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A sportrész elég széles lehet hason alvó babának? Párom fél, hogy terepen hamar tönkremegy a bolygószerkezet. A terepen építési törmelékhez hasonló járdát érts. Van erről tapasztalatod? Ezek a műanyag kerekek nem kopnak gyorsan? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de szeretném, ha négy-öt gyereket kiszolgálna.
2012. ápr. 30. 08:27
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja, és melyik van neked? Ha jól láttam, van matrix, strata stb., de valahol írták, hogy a matrix mózesek kicsik.
2012. ápr. 30. 08:58
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem Jane Nomadom van. Építési törmelékes úton szerintem nem lesz könnyű tolni, és kavicson is akadozik, mert belesüllyed, de ilyen körülmények között a legtöbb babakocsit nehéz tolni, szerintem. A mózese elég nagy ahhoz, hogy hason aludjon a baba benne, de nem óriási, pont azért, mert bár itthon nincs engedélyezve, de külföldön igen, be lehet kötni az autóba, babástól együtt, és ha túl nagy lenne a mózes, akkor ide-oda dőlne benne a kicsi. A kerekei nem kopnak gyorsan, nekem a 2. babámat szolgálja ki és nincs elhasználva. Mi kertvárosi részen lakunk, itt is elég rosszak a járdák, leginkább kockakővel van kirakva, nagy hézagokkal, ezen kitűnően tolható, nem okoz problémát. Ez egy nagyon igényes kis kocsi, az ára is elég "igényes", 2009-ben vettük 176 000-Ft-ért, de én úgy érzem, hogy az árának megfelelő anyagokból rakták össze, tényleg minden igényt kielégít. Nagyon ajánlom, azonban a nálatok levő körülmények miatt meg kell fontolni, hogy jó-e nektek, mert a törmeléken nem fog elmenni.
2012. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!