Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit néztetek meg először a...

Ti mit néztetek meg először a babátokon, amikor megszületett? Milyennek láttátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az arcát. És azt gondoltam, hogy gyönyörű. :) Tényleg az, nem csak az elfogultság mondja belőlem. Megállapítottam, hogy kiköpött apja. :) Imádom a fiamat amióta csak létezik. :)
2012. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Húú nekem az arca nagyon nem tetszett, olyan kis nagypapás volt. Ráncos, lila, talán kicsit duzzadt is volt az arca. :( Nem tetszett na. :)


Szóval, amit megnéztem, azok az ujjai voltak, hogy mind megvan-e... és a fütyi... helyén van-e. :)

2012. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És a szeme? Rátok nézett?
2012. ápr. 20. 18:56
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez felejthetetlen számomra, pedig már 1 éves a Fiam.

Ahogy a mellkasomra tették, rögtön az arcát, a fejformáját néztem, hogy kire hasonlít. Nem hasonlított senkire.

Aztán megállapítottam magamban, hogy akárhogy is nézem, tökéletes, gyönyörű, sehol egy ránc vagy nyomódás, minden hibátlan rajta ... Ő első pillanattól fogva nagyon élénken nézett, pontosabban próbálta nyitogatni a szemeit és rám nézni. Olyan hihetetlen volt ...

És mostanában, ahogy utólag visszanézegetem a születési videokat, képeket, bizony meg kell, hogy állapítsam, hogy igenis vörös, magzatmázas volt, a feje pedig eléggé meg volt nyúlva szegénykének ...

Érdekesen működik az anyai érzékelés :-)

2012. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az arcát és a nézését :)Gyönyörűnek láttam és látom a mai napig :) Miközben néztem arra gondoltam,miért nincs haja? :D
2012. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy gyönyörű,és a szemei is,arra készültem,hogy nem lesz olyan szép,mert vöröses lilás lesz és ráncos,de aztán kezembe adták gyönyörű fekete hajú,kék szemű kisfiamat,össze volt kulcsolva a kezem és engem nézett,egyszerűen tátva maradt a szám gyönyörű volt,mint egy 1-1,5 hónapos baba se vörösség,se lilaság,se ránc.Oda voltam már akkor érte mikor oda bent rugdosott,de így a kezemben,hát csodálatos volt fogni ezt a kicsi apróságot.Most lesz egy éves továbbra is gyönyörű,és tündéri kisfiú :D
2012. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én a végén császárral szültem, levették a szemüvegem, csak messziről megmutatták, egy lila foltot láttam csak. mikor bepólyázták közelebb hozták de akkor se sokat láttam belőle.
2012. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is az arcát. Császárral szültem, de nem altatásban, és úgy hozták oda, hogy már be volt pólyázva.

A férjem szokta emlegetni, hogy ő soha nem fogja elfelejteni, amikor a kislánya először ránézett (amikor a műtőből vitték ki a kórterembe).

2012. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az arcát néztem , ahogy nézett mintha tudná mi történik körülötte. Engem zavart, hogy a kórteremben az anyukák mondták a kisbabájukra milyen csúnya.Biztos másnak nem tetszett az én babám, de mindenkinek a sajátja a legszebb.
2012. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az arcocskáját:) gyönyörű bőr, semmi ránc vagy lila folt, sajnos nekem nem adták egyből ide mert nem sírt fel csak nyöszörgött, de utána megmutatták, jah láttam amikor kitették arra a szekrényre vagy mire miután kibúj, gyönyörű volt mázasan is. apa sírt velem együtt, másnap reggel hozták nekem, tiszta apja volt:) 6 hónapos lesz vasárnap de már nem tudjuk kire hasonlít, mindkettőnkre sztem:)
2012. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!