Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjem a bilire...

Hogyan kezdjem a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés

20 hónapos a kisfiam, és szerintem már megérett a biliztetésre, mert szól ha kakilt a pelusba, és szerintem ha belepisil akkor mondja, hogy kicseréljük a pelust.

Ha internet oldalt is tudtok ajánlani ami jó, akkor azt is megköszönném, elolvasnám szívesen.


2012. ápr. 22. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is most kezdtük 1 hónapja, a lányom is 20 hós. Én egyenlőre annyit csinálok, hogy mikor pelust cserélünk, meg este fürcsi előtt, megkérdem, hogy akar-e bilizni, és általában igen, és bele is pisil, és jól megdicsérjük, amitől olyan büszke, hogy nem igaz...:-)

nyáron pedig majd elkezdem, hogy ha itthon vagyunk, akkor leveszem róla a pelust, és majd meglátjuk, sztem minden gyerkőc egyedi eset szobatisztaság téren. :-)

2012. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!