Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lehet erről szoktatni,...

Le lehet erről szoktatni, vagy ő ilyen és kész?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam nincs el egyedül. Állandóan szórakoztatni kell, vele kell foglalkozni. Mivel van egy 2.5 éves tesója is, nincs időm mindig vele lenni, és nem is tartom helyesnek.
2012. ápr. 25. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsánat, az előbb is akartam írni csak a kislányom már fárad:).

Természetesen nem azért linkeltem ide, hogy mindenkinek folyamatosan hordozni kell vagy szoptatni vagy együttaludni, hanem azért, hogy ezeket az eszközöket a saját életvitelhez igazítva és a kellő mértékben alkalmazva(főleg igaz ez a hordozásra) mennyit segíthetnek a kicsik körül.

2012. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
13.45.-nek: NEM, ugyanis nincs olyan, hogy "egy kisbabának" vagy "a kisbabának", hanem olyan van, hogy "némelyik kisbabának"- enyémnek nem volt elég a keze, és valószínűleg a kérdezőének sem Háború és béke a keze, mert akkor nem sírna.....nem egyformák a babák, aranyszabály!
2012. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!