Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott a baráti köröd,...

Megváltozott a baráti köröd, amióta babád van?

Figyelt kérdés
Nekem nemhogy megváltozott, szinte már nem tartom a kapcsolatot senkivel, bár addig is kicsit zárkózott voltam. De az az érdekes, hogy nem is hiányzik, annyira leköt a babázás. Néhány anyukával beszélgetek, akivel azelőtt nem is álltam szóba, ez megfelel. Talán később közülük lesz valakivel szorosabb a kapcsolat. Meg a párom haverjaival találkozunk néha, meg rokonok, tesóim. 8 hós a babám
2009. jún. 22. 17:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtató, hogy nem csak én vagyok így, még ha nem is ez az igazán természetes állapot. De mint írtam, nem is zavar annyira, csak nem szeretnék emiatt teljesen kilógni a sorból :-)
2009. jún. 23. 14:22
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én is igy vagyok vele, én bánom kicsit, mert nagyon sokszor egyedül érzem magam.
2009. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen pedig azt hittem,hogy ez csak nálunk fordul elő.Szinte tök ugyanaz,amit írtál/tatok.Egyszerűen nem értem,hogy miért morzsolódtak le a barátok,pedig nem is volt sok ráadásul,és még Ők is.Ahogy összeházasodtunk az egy felejthetetlen nap volt,mindenki ott volt aki számított,és már másnaptól szépen "eltűntek".Hát nekünk is szarul esett,és most is rossz,hogy ennyire nem számítunk,de tudod mit?Egy baba minden rosszat elfeledtet,igazából sosem unatkozok,ha meg sétálni megyek Vele,én is találkozok más Anyukákkal,akik nagyon aranyosak velük beszélgetek,és már elég jól összebarátkoztunk,és lám lett is egy-két Anyuka akivel összejárunk,együtt sétálunk,jókat mókázunk a gyerekekkel.Ez így jó,és a "régiek" meg mehetnek a levesbe,ha eddig nem jöttek ezután se!Nem?Biztos vagyok benne,hogy nem ártottál nekik,úgy ahogy mi sem,sőt,nálunk volt mindig a vendéglátás,én sütöttem,főztem,voltak jó bulik,most meg?Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem hiányzik!Dehogynem!Ők úgy fogják fel,hogy nem akarnak minket zavarni,mert van gyerek.Ekkora badarságot!Inkább szívesen látok bárkit,hogy azért jó lenne néha egy jót csevegni.De hát ez van,változik minden.Ja még annyit,hogy az egyik legjobb barátnőm aki 200Km-ről eljött tavaly az esküvőnkre,tök jól éreztük magunkat,és harmadnap beszéltünk telefonon,jól kibeszéltük az esküvőt,mégegyszer gartuláció,minden,és egyszer csak(???)megszakadt a kapcsolat.Iwiwről törölt,én hívtam nem vette fel a telefont,írtam neki,nem válaszolt,hogy mi történt,mert SOHA nem bántottuk meg egymást,most sem.Na?Ilyenkor mi van?Azóta sem beszéltünk,és 14 évnyi barátságunk szakadt meg a nem tudom miért....
2009. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hogyan tudtál a többi anyukával megismerkedni, nekem egyáltalán nem megy, a környékbeliek nem valami kedvesek, csak azok barátkoznak akik amúgy is ismerik egymást. De nem is igazán szimpatikus egyik sem :-(
2009. júl. 20. 20:15
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszöngettünk egymásnak,majd kérdeztük a csöppségeket mennyi idős,miket tud,stb,és szimpik voltunk egymásnak és ennyi.Egyébként én is csodálkozom,hogy egyáltalán sikerült jól össze barátkoznom,mert ahol élünk itt szintén nagyon kevés az olyan ember akivel lehet beszélgetni,ha ezzel megnyugtatlak itt is maguknak valók az emberek,mindenki "be van zárkózva",pedig mellettünk mindkét oldalt csak fiatal házaspárok vannak,kisgyerekekkel,és csak ennyi,hogy szia,és kész.Hát nem is szeretk/szeretünk a férjemmel itt lakni,de remélem nem sokáig fogunk....
2009. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!