Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti párotok/férjetek...

Anyukák! A ti párotok/férjetek/élettársatok munka mellett kiveszi a részét a gyereknevelésből esetleg a kisebb házimunkából?

Figyelt kérdés

Magától teszi ezt vagy rá kell szólni, hogy "ugyan már te is elaltathatnád a gyereked" vagy éppen "te is felvehetnéd néha ha nagyon sír"Az én párom szereti a fiát,de úgy érzem nem foglalkozik vele eléggé.Magától nem jutna eszébe semmi,mindenért szólni kell.5 hónapos a babánk.

Ez marha dühítő tud lenni mert sokszor én is hulla fáradt vagyok,egész nap teszek-veszek és azért jól esne néha ha besegítene.

De neki a legegyszerűbb 2 perc próbálkozás után azt mondani "nem tudom megnyugtatni,ide anya kell".

Nálatok ez hogy van?


2012. ápr. 28. 20:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Úgy látom sokan járnak velem egy cipőbe!

Kitartást kívánok nektek,vagy a helyzet javulását!

Én is ebben bízom...

2012. ápr. 29. 21:24
 12/12 anonim ***** válasza:

6-os vàlaszolo nalunk kb ugyanaz van/volt mint nalatok. Micis kulfoldon elunk. /nincs ekezetem/. Nekem anyam segitett az elso 6 hetben, addig parom gepezett. Ejfelig gepezett, aztan reggel 10-ig aludt. Ejjel nem kelt fel soha, hogy a tok magas agyra felmasztam babaval a kezembr. De hogy odaadta volns, aah nem. Meg a takarot is a fejere huzta :( mert felkapcsoltam a villanyt. Aztan jott a hasfajas na akkor kikeszultem. Ejjel 3 orankent evett. Aligxaludtam feltem hogyha elalszok mindjart felkel. Teljesen kimerult voltam. Remalmaim voltak... Kislanyom 5 honapos, mar "csak" este faj a hasa 10 percig. Parom foz, es jatszik vele hetvegen. En takaritok stb. Szoval v.mit javult a helyzet.

De a terhessegem alatt is szart ram, pedig o is akarta a babat!

2012. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!