Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobában a baba, hogy...

Külön szobában a baba, hogy szokassam? Vagy még korai?

Figyelt kérdés
Most lesz végre lehetőségünk olyan házba költözni, ahol lesz külön szobája 11 hónapos fiamnak(mire költözünk 1 éves lesz). Hogy szokassam hozzá? Vagy egyszerűen csak ott fektetem le az ágyába?
2012. ápr. 30. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Az en kisfiam 3 hetes kora ota alszik a sajat szobajaban a sajat kisagyaban. Hogy korai e vagy sem, azt nektek kell tudni. Ha te szeretned hogy kulon legyen akkor nyugodtan tegyetek kulon.

Szerintem szep fokozatosan szoktasd at, es egyre tobbszor legyen az uj szobajaban.

2012. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hónapos kora óta van külön szobában,de csak azért mert még nem volt kész a szobácskája hamarabb, azóta mind 3an nagyon jókat alszunk,sokkal jobb,most 1 éves és egyszerűen zavarja ha a nagyszülőknél 1 szobában vagyunk,nagyon ügyesen alszik a kis plüss állataival,és végig is alussza az éjszakát,így ráadásul többet lehetünk együtt a férjemmel.nem korai abszolút sőt.
2012. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi egy ágyban is aludtunk, 1 éves volt, mikor berendeztük a szobáját. Úgy csináltuk, hogy egymás mellé tettünk egy ágyat, és a kiságyat (az ágy volt a fal és a kiságy között, hogy ne guruljon le). Először vele aludtam az ágyon, csak visszajöttem a mi szobánkba, ha elaludt, és éjjel is mellé tudtam feküdni, ha kellett. Napközben hamar megszokta, hogy a kiságyban aludjon, és egy idő után próbálkoztam azzal, hogy nem vártam meg, hogy a szopiba belealudjon, hanem betettem a kiságyba, ezt vagy hagyta, vagy nem. :) Így szépen fokozatosan kb 2 hónap alatt sikerült kiságyba szoktatni, 17 hónaposan már szopi sem kellett az elalváshoz, és kb 18 hós kora óta teljesen átalussza az éjszakát, csak ha beteg, akkor ébred. Az ágy még mindig a kiságy mellett van, de már nem használjuk. :)
2012. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!