Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik rendesen 8,5...

Miért nem eszik rendesen 8,5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett soha nem evett meg annyi tápszert, mint amennyit kellene neki. Most is csak 100-120 ml iszik egy etetéskor, de azt is nem egyszerre. Még ha 3 óránként próbálom, akkor sem eszik többet. Vajon miért? Súlya viszont rendesen gyarapszik.
2009. jún. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
na erre én is kivi lennék!Az én kincsem kilenc hónapos és pont igy vagyunk !Leirnád egy napi kajcsitokat?Tehát miből mennyit eszik a kincsed?
2009. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rendesen gyarapszik, akkor ne aggódj ezen!!! Neki ennyi a szükséglete. Olyan nincs, hogy mennyit "kellene" enni a gyereknek. Minden gyerek más!

Ne erőltesd, örülj, hogy nem enne folyton és nem eszik túl sokat, így legalább nem hízik el, mint annyi gyerek manapság...


Az én kislányom nagyon rossz evő volt, és a súlya is elmaradt az átlagtól. Vizsgálták, de semmi baja, ő ilyen típus. Most 2 éves és már kicsit jobb az étvágya.

2009. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok!Teljes mértékig igazat adok a második válaszolonak!Erőltetni nem lehet ha gyarapszik és semmi betegségre utaló jelet nem találunk akkor bizti nincs baj!Én is mondtam már a dokinak h mi a baj de azt mondta sok minden közre játszhat a fogzás stb.Csak kivi lennék nektek mennyit eszik egy nap a gyerekeitek!Mert nagyon sokan itt olyan nagy mennyiségeket irnak h sztem mi 2 évesen sem fogunk annyit egyszerre megenni:)
2009. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!